Lietuvos futbolo federacijos moterų taurę iškovojo daugkartinės šalies čempionės

2012 metų Lietuvos futbolo federacijos (LFF) moterų taurę iškovojo daugkartinė šalies čempionė Šiaulių „Gintros-Universiteto“ vienuolikė, šešių A lygos komandų turnyro finale 3:0 (1:0) įveikusi Ukmergės „TexTiliTės“ futbolininkes.
Lietuvos moterų A lyga: Šiaulių "Gintra-Universtetas" - Vilniaus "Žalgiris" 2:0.
Lietuvos moterų A lyga: Šiaulių "Gintra-Universtetas" / Augusto Četkausko/sportoakimirka.lt nuotr.

Įvarčius nugalėtojoms pelnė Gitana Kerpienė, Rasa Imanalijeva bei Sonata Vanagaitė.

Trečiąja pozicija tenkinosi Vilniaus MFK „Žalgiris“, mažajame finale 2:0 (1:0) privertęs pasiduoti Akmenės SC ekipą.

Abiejų įvarčių autorė sostinės vienuolikės gretose – Gabrielė Stravinskaitė.

Grupės varžybose šiaulietės 4:0 (2:0) nugalėjo „Akmenės SC“ komandą bei 7:0 (4:0) sutriuškino Tauragės SM futbolininkes.

Savo ruožtu Ukmergės klubas savo pogrupyje 3:1 (1:0) įveikė vilnietes bei 4:2 (3:0) privertė pasiduoti Kauno „FM-Žaros“ vienuolikę.