Lietuvos futbolo pirma lyga: Vilniaus „MRU“ lygioje kovoje pralaimėjo „Spyriui“

Trečios iš eilės pergalės Lietuvos futbolo federacijos (LFF) pirmos lygos pirmenybėse nepavyko iškovoti Vilniaus „MRU“ klubui. Vilniečiai vienuoliktojo turo rungtynėse šeštadienį Kaune 1:2 (1:1) nusileido Kauno „Spyrio“ futbolininkams.
FK MRU futbolininkai
FK MRU futbolininkai / FK MRU nuotr.

„MRU“ komandai pavyko pelnyti greitą įvartį, kuomet 17-ą minutę pasižymėjo Justinas Baltrimavičius. Tačiau gynėjų klaidomis pasinaudojęs „Spyris“ 32-ą minutę rezultatą išlygino. Taikliu smūgiu pasižymėjo Tomas Bučma. Lygiose rungtynėse sėkmė vis tik lydėjo šeimininkus. Antrajame kėlinyje, 84-ą minutę, Aurimas Raginis pelnė pergalingą „Spyrio“ įvartį.

„Laikėmės žaidimo plano, pelnėme greitą įvartį, bet padarėme dvi šiurkščias klaidas ir buvome nubausti. Vieną įvartį praleidome po standartinės situacijos, kitą – po gynėjo klaidos. Dar reikės pasižiūrėti, paanalizuoti tas situacijas. Momentais atrodėme tikrai gerai, varžovams neleidome sukurti nieko įspūdingo. Buvo lygi kova ir manau, kad nebuvome verti pralaimėjimo“, – po rungtynių mintimis dalinosi „MRU“ treneris Egidijus Juška.

Nepaisant pralaimėjimo, „MRU“ su 14 taškų išsaugojo ketvirtą vietą turnyro lentelėje. „Spyris“ (21 tšk.) išliko trečias, bet pasivijo antroje pozicijoje esančią Kėdainių „Nevėžio“ ekipą.

Kauno „Spyris“ – Vilniaus „MRU“ 2:1 (1:1). S.Dariaus ir S.Girėno stadionas, 200 žiūrovų, teisėjas – D.Šimėnas (Vilnius). Įvarčiai: 32 min. T.Bučma, 84 min. A.Raginis (Spyris); 17 min.  J.Baltrimavičius (MRU). Įspėti: 32 min. I.Dedura, 76 min. L.Sendžikas (Spyris); 83 min. M.Grigalevičius (MRU)

Kitas rungtynes Vilniaus FK „MRU“ žais su Kazlų Rūdos „Šilu“ birželio 13 d. (penkt.), 19:00 val., Lietuvos futbolo federacijos stadione, Vilniuje.