Lietuvos jaunimo futbolo rinktinė Sandraugos taurės turnyre liko septinta

Sankt Peterburge (Rusija) pasibaigusiame Sandraugos taurės futbolo turnyre Lietuvos jaunimo (iki 21 metų) rinktinė užėmė septintąją vietą.
Lietuvos jaunimo futbolo rinktinė
Lietuvos jaunimo futbolo rinktinė / S.Čirbos nuotr.
Temos: 1 Futbolas

Sekmadienį rungtynėse dėl septintosios vietos vietos jaunieji Lietuvos futbolininkai 1:0 (0:0) įveikė bendraamžius iš Latvijos.

Pergalingą įvartį antrajame kėlinyje įmušė Tomas Salamanavičius (63 min.).

„Turnyras parodė, kas mūsų komandoje ko verti, kas gali toliau padėti U-21 rinktinei. Susidūrėme su nemažais sunkumais, dvi rungtynes teko žaisti dešimtyje. Tik keli žaidėjai iš komandos yra anksčiau žaidę panašiame lygyje. Džiaugiuosi jais ir šios dienos pergale. Vaikinai šiandien parodė save iš gerosios pusės, stengėsi ir kovojo“, – po rungtynių spaudos konferencijoje sakė Lietuvos U-21 rinktinės treneris Arminas Narbekovas.

Penktąją vietą turnyre iškovojo Kazachstano jaunimas, 3:0 (2:0) nugalėjęs šeimininkę Sankt Peterburgo ekipą.

Turnyro nugalėtoja tapo Ukrainos rinktinė, finale 4:0 (2:0) sutriuškinusi Rusijos bendraamžius, o bronzos medaliai įteikti Baltarusijos komandai, kuri mažajame finale 2:0 (0:0) įrodė savo pranašumą prieš Estijos vienuolikę.

Kitų susitikimų rezultatai:

dėl 9 vietos – Maskva – Moldova 2:1

dėl 11 vietos – Tadžikija – Kirgizija 1:1 (11 m baudinių seriją 4:2 laimėjo Tadžikija)