Lietuvos jaunimo futbolo rinktinė tapo 2015 metų Europos pirmenybių 1-osios atrankos grupės lydere

Lietuvos jaunimo (iki 21 metų; U-21) futbolo rinktinė, vadovaujama Armino Narbekovo, antradienį antrąsias 2015 metų Europos čempionato rungtynes svečiuose su Suomijos bendraamžiais baigė lygiosiomis 2:2 (0:1) ir bent trumpam tapo šešių ekipų pirmosios atrankos grupės lydere.
Lukas Spalvis.
Lukas Spalvis. / V.Knyzelio/LFF.lt nuotr.

Šeimininkai pirmavo po Joelio Pohjanpalo (14 min.) tikslaus smūgio, tačiau du Luko Spalvio (53 ir 70 min.) įvarčiai antrajame kėlinyje išvedė lietuvius į priekį 2:1.

Deja, pergalinga rezultato išlaikyti nepavyko – pačioje susitikimo pabaigoje rezultatą išlygino Patrickas O'Shaughnessy (90 min.).

Po rungtynių Lietuvos jaunimo rinktinės treneris Arminas Narbekovas pagyrė auklėtinius už kovingumą: "Dvikovos pradžia mums susiklostė nepalankiai, tačiau po pertraukos Lukas Spalvis pelnė du gražius įvarčius. Rungtynių pabaigoje kartais taip jau būna. Šiandien vaikinai pademonstravo savo charakterį ir kovingumą. Už tai trenerių kolektyvas jiems labai dėkingas".

Pasak A.Narbekovo, Lietuvos komandos žaidimo kokybė buvo pakankamai aukšta.

"Tik kartais užbaigiant atakas pritrūkdavo aštrumo, - kalbėjo treneris. - Apmaudu praleisti įvartį paskutinėmis minutėmis, tačiau toks jau tas futbolas. Suomiai taip pat norėjo laimėti ir dėjo visas pastangas".

Surinkę 4 taškus Lietuvos jaunieji futbolininkai pirmauja grupėje ir tašku lenkia Velso ekipą.

Pirmąsias rungtynes žaidę suomiai, turintys 1 tašką, pakilo į trečiąją poziciją.

Trečiąsias grupės turnyro rungtynes Lietuvos jaunieji futbolininkai rugpjūčio 14 dieną svečiuose žais su San Marino ekipa, kuria prieš penkias dienas namuose įveikė 2:1.

Pirmosios atrankos grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Lietuva 2 1 1 0 4:3 4
2. Velsas 1 1 0 0 1:0 3
3. Suomija 1 0 1 0 2:2 1
4. Anglija 0 0 0 0 0:0 0
5. San Marinas 1 0 0 1 1:2 0
6. Moldova 1 0 0 1 0:1 0

28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius