Publikuota: 2018 rugsėjo 11d. 10:29 , atnaujinta: 2018 rugsėjo 11d. 21:08

Lietuvos jaunimo rinktinė neatsilaikė prieš danus

LFF nuotr. / Baltijos taurė: Estija U-21 – Lietuva U-21

Lietuvos jaunimo (iki 21 metų) futbolo rinktinė antradienio vakarą Europos čempionato atrankos rungtynėse Gargžduose 0:2 nusileido grupės lyderiams Danijos futbolininkams.

Lietuvos komandos startinėje sudėtyje nuo rungtynių su Gruzija įvyko du pasikeitimai. Danielis Romanovskis ir Sigitas Olberkis pakeitė Domantą Antanavičių ir Edviną Baniulį.

Pirmąjį smūgį į vartus atliko lietuviai. 5 minutę D. Romanovskis pakėlė kamuolį į baudos aikštelę, bet nestiprų Rimvydo Sadausko smūgį galva sulaikė vartininkas.

13 minutę pirmą kartą meistriškumą teko pademonstruoti Titui Krapikui. Svečių kapitonas Mathiasas Jensenas prie baudos aikštelės prieigų galingai smūgiavo į vartų kampą, bet vartų sargas gražiai blokavo smūgį.

Netrukus Eligijus Jankauskas techniškai susitvarkė su varžovo priežiūra kairiajame krašte ir atliko pavojingą perdavimą prie artimojo virpsto, bet danai neutralizavo pavojų išmušdami kamuolį į kampinį. Iš karto po to sekusiame kampinyje Giedrius Matulevičius galva smūgiavo pro šalį.

Vėliau lietuviai dažniau laiką leido savo aikštės pusėje, tačiau gynėsi kompaktiškai ir nesuteikė danams daug erdvių atakuojant.

39 minutę varžovo budrumą patikrino G.Matulevičius. Saugas iš kairiojo krašto užsuko kamuolį į tolimąjį dešinį vartų kampą, bet vartininkui pavyko smūgį blokuoti.

Iki kėlinio likus minutei, danams pavyko išsiveržti į priekį. 44 minutę Oliveris Abildgaardas galingu smūgiu iš maždaug 20 m. pataikė kamuolį nuo skersinio į vartus.

Po pertraukos Lietuvos futbolininkai bandė išlyginti rezultatą. Vieną pavojingiausių progų šeimininkai susikūrė 64 minutę – baudos aikštelėje R.Sadauskas stipriai smūgiavo į vartus, bet paskutinę akimirką varžovas blokavo smūgį.

73 minutę Danijos komandai pavyko įmušti antrą kartą. Techniškais ir greitais perdavimais išvystytą ataką tiksliu smūgiu baudos aikštelėje užbaigė Robertas Skovas.

Danija savo pranašumą pradėjo tausoti ir žaidė atsargiau. Rungtynės baigėsi svečių pergale 2:0. Danija toliau pirmauja grupėje su 19 taškų. Lietuvos komanda lieka šeštoje vietoje, surinkusi keturis taškus.

Paskutines dvi rungtynes Europos čempionato atrankoje Lietuvos U-21 rinktinė žais spalio mėnesį. Išvykoje lietuviai žais su Suomijos ir Farerų salų bendraamžiais.

Sniegas ir didelis automobilių srautas sustingdė eismą sostinėje

„AŠ Ikona“ leidėjai pristatė naują redaktorę ir pranešė renginiuose atsisakantys svečių fotosienelės

Aktualu

„Mes ne prieš, bet...“: S.Skvernelio triumfas, kam A.Juozaičiui reikia vaikų ir mįslė – ar V.Putinas matė R.Paksą

Aktualu

Vengrus supykdė „vergų įstatymas“: ar Viktoras Orbanas peržengė ribą?

Gazas

Nedarykite tokių klaidų: skaitytojas užfiksavo avariją slidžiame kelyje šalia Vilniaus

Sportas

„Skrieja kamuolys“: Čempionų lygos burtai, puiki „Liverpool“ savaitė ir Karalius Lionelis

Gyvenimas

Luko stebuklas: tėvai buvo pasiruošę parduoti viską, kad sugrąžintų sūnui prarastą klausą

24sek

Neįtikėtina: po 17-metės merginos dėjimo į krepšį žmonės net virto iš kėdžių

Jazzu kalėdinis hitas – kritikų taikiklyje: kompozitoriai palygino atlikėjos ir Edo Sheerano dainas

Gyvenimas

A.Unikauskas perspėja: kai kurie vaistų ir maisto deriniai gali nuvaryti į kapus

Sportas

Kauno sporto apdovanojimai: „Žalgirio“ bei R.Meilutytę aplenkusios ieties metikės triumfas

Vaida Skaisgirė su sūnumi Atu namuose įkūrė dirbtuves: eglutei žaisliukus gamino iš makaronų

Gazas

Michaelis Schumacheris sveiksta: pakilo iš lovos

Aktualu

Kaune – plataus masto sulaikymo operacija: į pagalbą pasitelkti „Aro“ pareigūnai

Aktualu

JAV pasiuntinys: Maskvai gresia naujos sankcijos dėl Ukrainos laivų užgrobimo

24sek

NBA reitinge – lietuviškiausios komandos šuolis ir D.Sabonio klubo karštis

Gazas

Superautomobilių keistenybės: kodėl išskiriamos „Lamborghini Murciélago“ sėdynės?

Interviu Sportas

Irklavimo treneris: apie valtyse užgimusias draugystes, meiles ir vaistą šeimoms

Maistas

Vištienos sašimis: gurmanai susižavėję, medikai pasibaisėję

Verslas

Verks 50 tūkstančių gyventojų: VMI nuo sąskaitų nurašys skolas

Kultūra

Tarptautinė konferencija Kaune kviečia dalintis architektūrinio paveldo ateities vizijomis

Po skyrybų renginyje sutiktas Rolandas Alijevas: „Aš negyvenu praeitimi“

Gyvenimas

15min studijoje – pokalbis apie tai, kiek žmonių ryžtasi paaukoti savo kūną mokslui

Sportas

Japonijoje studijuojantis imtynininkas R.Nenartavičius: kartais sunku kovoti su savimi

Deuce

„US Open“ skandalas įsiutino teisėjus – nori boikotuoti Serenos Williams mačus

Gazas

Atsisveikinkite: „Bugatti Chiron“ praras vieną įspūdingiausių variklių

Sportas

Kas taps „Premier“ lygos nugalėtojais ir taikliausiu snaiperiu? Ekspertai jau turi atsakymus