Lietuvos jaunimo rinktinė palaužė Estiją

Lietuvos vaikinų U-19 rinktinė išplėšė pergalę Taline, nugalėjusi Estijos bendraamžius rezultatu 3:2 (1:0).
Lietuva – Estija
Lietuva – Estija / nuotr. lff.lt

Lietuvaičiai šioje dvikovoje pirmavo tris kartus. Pirmą įvartį įmušė Dominykas Kodz prieš pat rungtynių pertrauką. Estams pavyko rezultatą išlyginti 74 minutę, tačiau jau po minutės Darius Zubauskas vėl išvedė mūsiškius į priekį.

Šeimininkams viltis kovoti dėl pergalės sugrįžo 79 minutę, kai Edgaras Utkus nukreipė kamuolį į savus vartus. Visgi D.Kodz netrukus vėl pasižymėjo ir mūsiškiams pavyko išsaugoti teigiamą rezultatą.

Antros kontrolinės rungtynės prieš estus Taline numatytos kovo 26-ąją, 12:30 val.

Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai
Steikų diena: kaip paruošti sultingą ir burnoje tirpstantį steiką?