Lietuvos moterų rankinio čempionate vyko lyderių mūšis

Lietuvos moterų rankinio čempionate (LMRČ) šeštadienį susitiko dvi pastarųjų metų lyderės. Kaune vykusiose rungtynėse Kauno raj. „Cascada-HC Garliava SM“ 29:24 (13:13) įveikė Kauno „ACME-Žalgirio“ rankininkes.
Karolina Sparnauskaitė
Karolina Sparnauskaitė / LRF nuotr.
Temos: 1 Rankinis

Pirmajame rungtynių kėlinyje kiek užtikrinčiau atrodė žalgirietės, kurios pirmavo didžiąją dalį laiko. Vis tik Antano Skarbaliaus auklėtinės nors ir buvo padidinusios persvarą iki 3 įvarčių (10:7) šio pranašumo neišlaikė ir po pirmosios rungtynių dalies rezultatas buvo visiškai lygus – 13:13.

Antrojo kėlinio pradžia kaunietėms nieko blogo nežadėjo – jos vėl išsiveržė į priekį – 18:16. Vis tik sužaidus 10 minučių antrajame kėlinyje rezultatas tapo lygus – 19:19. Tuomet Garliavos ekipa pagerino savąją gynybą ir po truputį ėmė kurtis pranašumą. Likus žaisti 8 minutėms garliaviečių persvarą siekė 2 įvarčius (25:23), o per likusį laiką viešnios persvarą tik dar labiau padidino ir šventė užtikrintą pergalę – 29:24.

Ši pergalė gerokai sustiprino Garliavos merginų situaciją turnyrinėje lentelėje. Sužaidus 6 rungtynes jos vienintelės nėra išbarsčiusios taškų, o antroje pozicijoje esančioms „ACME-Žalgirio“ merginoms tai buvo jau antroji nesėkmė šiame sezone.

Nugalėtojas į priekį vedė Karolina Sparnauskaitė, pelniusi 9 įvarčius, Emilė Aglinskaitė pridėjo 8, Kamilė Bušaitė – 7, Inesa Verbovik – 5.

Kauniečių gretose išsiskyrė Martyna Vaitkutė, pasižymėjusi 7 tiksliais metimais, Audinga Kniubaitė pelnė 6 įvarčius, Viltė Lubytė pridėjo 4.

Sekmadienį bus žaidžiamos dar vienerios moterų čempionato rungtynės. Namuose žaisiančios Vilniaus SM „Tauro“ merginos pergalių seriją pratęsti bandys mače su SK „Molėtais“.