Publikuota: 2018 rugpjūčio 24d. 21:32

Lietuvos moterų salės futbolo rinktinė pasiekė lygiąsias su Slovakija

Lietuvos moterų salės futbolo rinktinė
LFF nuotr. / Lietuvos moterų salės futbolo rinktinė

Lietuvos moterų salės futbolo (futsalo) rinktinė garbingai užbaigė kovas Europos čempionato atrankos varžybose. Lietuvės dramatiškoje dvikovoje su Slovakija įmušė istorinį įvartį, bet sužaidė lygiosiomis 1:1 ir užėmė trečią vietą grupėje.

Po nesėkmingo pirmojo krikšto rungtynėse su Suomija, lietuvės penktadienio dvikovoje atrodė pasitikinčios savimi ir labiau užtikrintos žaidžiant su kamuoliu.

Prasidėjus rungtynėms Lietuvos komandai dažniau teko rūpintis savo vartų saugumu, o vartininkė Aušra Klevečkaitė buvo neįveikiama varžovėms.

Vėliau lietuvėms pavyko sukelti problemų slovakių gynybai. 8 minutę Anika Kyžaitė stipriu smūgiu privertė vartininkę blokuoti kamuolį, vėliau ambicingai į vartus smūgiavo Vesta Ilgūnaitė ir Tatjana Veržbickaja.

Iki kėlinio pabaigos abi rinktinės keitėsi pavojingomis atakomis, bet nei vienai komandai įmušti nepavyko.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštėje nesikeitė. Lietuvos rinktinė demonstravo puikią gynybą ir džiugino Prienų arenoje susirinkusius aistruolius pavojingais išpuoliais prie slovakių vartų.

19 minutę mūsų komanda įmušė istorinį ir pirmąjį įvartį. Aikštės viduryje kamuolį perėmusi Paulina Potapova sprintavo į priekį, atsikratė varžovių priežiūros ir įveikė vartininkę smūgiu į vartų kampą.

Tai nebuvo viskas – neilgai trukus teisėjas paskyrė baudinį į Lietuvos vartus už pražangą baudos aikštelėje. Prie kamuolio stojusi Zita Banikova nesugebėjo nuginkluoti didvyriškai žaidusios Aušros Klevečkaitės, kuri atrėmė du smūgius iš eilės.

Po keliolikos sekundžių buvo paskirtas dar vienas baudinys į lietuvių vartus, šį kartą Z.Banikova savo proga pasinaudojo.

Dramatiškos rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1. Naujai suformuota Lietuvos rinktinė surinko vieną tašką per dvejas rungtynes ir liko trečioje vietoje, užleidusi į priekį geresnį įvarčių santykį turėjusią Slovakiją (1 tšk.) ir grupės nugalėtoją Suomiją (6 tšk.).

Rungtynių statistika:

Lietuva – Slovakija 1:1 (0:0)
Prienų arena
Teisėjas – Yevhen Hordiienko
Įvarčiai: 19 min. P. Potapova (1:0), 20 min. Z. Banikova (1:1)

Lietuvos startinė sudėtis: Aušra Klevečkaitė, Greta Guižauskaitė, Sonata Stankevičiūtė, Ugnė Šmitaitė, Deimantė Grisiūtė.

Po pertraukos į aikštę išėjo: Tatjana Veržbickaja, Paulina Potapova, Monika Akelytė, Anika Kyžaitė, Vesta Ilgūnaitė, Skaistė Bajorinaitė.

Temos: 1 Salės futbolas

Patikrinta 15min Aktualu

Tiesa ar melas? V.Uspaskichas: Vilniuje, kaip Telšiuose, bus nemokamas viešasis transportas, tai kainuos 15 mln. eurų

Aktualu

Iš Oslo į Donbasą: kodėl Ukrainos kariuomenė išspyrė su radikalais susibičiuliavusį norvegą?

Interviu Aktualu

Buvusi Vyriausybės kanclerė M.Dargužaitė: „Jei įrašai ištrinami, tai atrodo, kad kažkas slepiama nuo visuomenės“

Aktualu

Orai.lt: didžiausi išbandymai teks Žemaitijai

Gazas

F-1 etapas JAV: K.Raikkoneno pergalė išgelbėjo S.Vettelio garbę

Aktualu

Politologas: G.Nausėda ir V.Ušackas – labiau aristokratiški, S.Skvernelis – iš liaudies

Gyvenimas

Projekto „Pasimatuok jūrą“ įkūrėja J.Zinkevičiūtė: kodėl aklas karjeros siekimas prieštarauja moters prigimčiai

Gazas

„Fast Lap“ organizatoriai deda tašką: „Uždarome projektą“

Aktualu

P.Auštrevičius: už R.Šimašiaus dalyvavimą rinkimuose ne su partija balsavo 10 proc. Vilniaus liberalų

Viešumo vengusi Monika Šalčiūtė – apie sunkią ligą, dėl kurios nenorėjo išeiti iš namų

Gyvenimas

Pusės savo svorio atsikratė pakeitusi vieną įprotį

Gyvenimas

Ypatinga Ievos istorija: Italijoje ištekėjusi už gruzino kuria laimę Kaune ir augina kitokią dukrą

Gazas

Įdomioji istorija: kuriuose Lietuvos miestuose tarpukariu vyko motociklų treko lenktynės

24sek

Geliantis Virginijaus Šeškaus klausimas: „Gal kitą kartą be lanko žaisime?“

N-18 Aktualu

Januliškio gyventojus sukrėtė beširdžių žiaurumas: kažkas nušovė du šeimos augintinius

24sek

„Žalgirį“ baudęs Tyleris Ennisas patyrė itin šiurpią traumą

Pasaulis kišenėje

Diuseldorfas: ilgiausias pasaulyje baras

15min recenzija Kultūra

Knygos recenzija. Apie pozavimą hipertikrovėje

Sportas

Milano derbyje – paskutinės minutės įvartis ir „Inter“ triumfas

Aktualu

Lietuvos stačiatikiai nesiruošia net svarstyti atsiskyrimo nuo Maskvos patriarchato

Aktualu

Pasiruošimas mokslo metams – galvos skausmas ne tik Lietuvoje: kiek išleidžia užsieniečiai?