Dabar populiaru
Publikuota: 2017 rugpjūčio 22d. 14:38

Lietuvos rinktinės duris pravėręs M.Vorobjovas: „Šios dienos labai laukiau“

Modestas Vorobjovas
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Modestas Vorobjovas

21 metų Modestas Vorobjovas yra vienintelis naujokas, kurį Edgaras Jankauskas pakvietė į nacionalinę rinktinę ruoštis dvikovoms su Škotija ir Slovėnija. Pernai iš „Šiaulių“ į „Trakus“ persikėlęs atraminis saugas savo sunkiu darbu per trumpą laiką išsikovojo vietą starto sudėtyje, šiemet A lygoje įmušė du įvarčius bei pagal „Instat“ duomenis tapo vienu naudingiausių visos komandos žaidėjų.

M.Vorobjovas nebus vienintelis riteris rinktinėje – kartu su juo keliauja ir rungtynes su Slovakija puikiai sužaidęs Valdemaras Borovskis bei po labai ilgos pertraukos į rinktinę grįžtantis Vaidotas Šilėnas.

„Treneris paskambino po treniruotės ir pasakė, kad džiaugiasi dėl manęs. Iš karto supratau, apie ką jis kalba. Labai apsidžiaugiau, nes šios dienos laukiau labai ilgai“, – sakė M.Vorobjovas.

Futbolininko fenomenas tas, kad jis neatstovavo jokiai jaunių ar jaunimo rinktinei, visada būdavo arti, tačiau į galutinį sąrašą nepatekdavo.

„Turbūt buvau netinkamas, neatitikau reikalavimų. Viskas paprasta“, – tokią situaciją apibūdino M.Vorobjovas.

– Modestai, per šiuos metus savo karjeroje padarei milžinišką šuolį. Kaip pats jauti, ką patobulinai labiausiai?

– Apie save kalbėti nelabai mėgstu. Juk iš šono tokie dalykai turėtų matytis geriau.

– Kokią įtaką tam padarė „Trakų“ sėkmingas žaidimas?

– Turbūt kad pačią didžiausią. Komandos žaidimas visada reiškia labai daug, nes kai gerai žaidžia komanda, tada ir pats jautiesi daug komfortabiliau joje. Manau, kad komandos gerėjantis žaidimas yra tiesiogiai susijęs su rinktinės trenerio sprendimu pakviesti mane į ją.

– Rinktinėje tavo pozicijoje žaidžia Mantas Kuklys. Kaip manai, jūs su Mantu turite daugiau panašumų ar skirtumų? Kokie tavo pliusai, kokie jo?

– Visų pirma, noriu padėkoti Mantui už tai, kad jis mane pasveikino su šiuo iškvietimu. O lygintis... nelengva. Jis aukšto lygio žaidėjas, rinktinei atstovaujantis ne vienus metus. Kažkaip savęs šalia Manto nestatau, nes mes vis tik turime daugiau skirtumų nei panašumų.

– Neseniai „Trakai“ žaidė su škotų klubu „St.Johnstone“. Ar tos rungtynės su rungtynėmis Lietuva – Škotija turės panašumų?

– Nors Škotijos rinktinėje nežaidžia nei vienas „St.Johnstone“ žaidėjas, bet jų žaidimo stilius turėtų būti panašus. Tik tiek, kad rinktinės lygis aukštesnis. Neabejoju, kad škotų žaidimas bus paremtas ilgais perdavimais ir dvikovomis.

– Ką išskirtinio atsimeni iš tos dvikovos su „St.Johnstone“?

– Didžiulį įspūdį paliko stadionas. Ten žmonės myli futbolą, moka sirgti, moka juo džiaugtis, moka sukurti puikią atmosferą. Man asmeniškai tai buvo įsimintiniausios rungtynės Europoje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Kelionė „The Coldest Ride“

Sveikata

Gyvenimas

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką