Dabar populiaru

Naujausios

Publikuota: 2017 kovo 26d. 13:16

Lietuvos rinktinės starto sudėtis: kuo Edgaras Jankauskas nustebins anglus?

15min prognozuojama startinė sudėtis 15min iš Londono
15min koliažas / 15min prognozuojama startinė sudėtis

Čekijoje savaitės viduryje vykusi vienintelė repeticija prieš sekmadienio akistatą su anglais Edgarui Jankauskui užminė kur kas daugiau klausimų nei davė atsakymų. Treneris išbandė beveik visus pakviestus futbolininkus ir paskutiniu pusvalandžiu tikrai neliko sužavėtas, nors tuo metu į aikštę buvo mestas visas praėjusiais metais smagų šurmulį sukėlęs komandos branduolys. 15min svarsto, kokią startinę sudėtį Londono „Wembley“ stadiono aikštėje mačui su anglais išrikiuos Lietuvos rinktinės strategas.

Vartininkų metamorfozės

E.Jankauskas ir toliau lieka ištikimas sau. Į komandos stovyklą šį kartą vėl buvo pakviesti 23 žaidėjai – po du į kiekvieną poziciją aikštėje ir trys vartininkai.

Tik Edvinas Gertmonas neturėjo galimybės pasireikšti trečiadienį Ūsčio prie Labės mieste 0:3 pralaimėtoje dvikovoje, tačiau neabejotinai savo šanso „Stade Rennais“ jaunasis vartų sargas dar sulauks.

O kol kas E.Jankauskui tenka sukti galvą renkantis iš dviejų variantų – Ernestas Šetkus ar Emilijus Zubas. Tiesa, veikiausiai po trečiadienio vaizdas tapo kur kas aiškesnis, nors dar visai neseniai trenerio galvoje galėjo kirbėti įvairios mintys.

Antrąją vietą praėjusiais metais vykusiuose geriausių šalies futbolininkų rinkimuose užėmęs E.Šetkus per pastarąjį mėnesį netikėtai prarado vietą „ADO Den Haag“ starto sudėtyje.

Nyderlandų „Eredivisie“ pirmenybėse Hagos vartininkas šį sezoną sukūrė ne vieną stebuklą ir buvo ne kartą renkamas į simbolinę turo rinktinę, tačiau prie komandos neseniai stojęs Fonsas Groenendijkas netikėtai atsigręžė į veteraną Robertą Zwinkelsą.

Vasario 17-ąją lietuvis gavo raudoną kortelę 0:1 pralaimėtame mače su Roterdamo „Feyenoord“, praleido kitą mačą dėl diskvalifikacijos, o grįžęs į komandą nuo suolo taip ir nepakilo.

Matydamas šį vaizdą E.Jankauskas turėjo kaip reikiant sunerimti, nes praėjusiais metais būtent tauragiškis buvo tas paskutinis gynybos bastionas, kartais komandą gelbėjęs net beviltiškiausiose situacijose.

Sauliaus Čirbos/LFF nuotr./Ernestas Šetkus
Sauliaus Čirbos/LFF nuotr./Ernestas Šetkus

Maža to, Izraelyje puikią sportinę formą demonstravo Emilijus Zubas, kuris buvo pagrindinis rinktinės vartininkas prieš šioje pozicijoje įsitvirtinant E.Šetkui.

26-erių panevėžietis vietą rinktinės startinėje sudėtyje prarado būtent tada, kai stokojo žaidybinės praktikos ir ieškojosi klubo. Dabar tokioje pačioje padėtyje yra atsidūręs E.Šetkus, o E.Zubas užtikrintai gina Tel Avivo „Bnei Yehuda“ vartus.

Vis dėlto Čekijoje sėkmė kur kas labiau šypsojosi E.Šetkui. Startinėje sudėtyje rungtynes pradėjęs vartininkas žaidė iki pertraukos ir nepraleido nė vieno įvarčio, tuo tarpu antrajame kėlinyje pasirodęs E.Zubas kamuolį iš tinklo traukė net tris sykius, nors vargu ar nors dėl vieno epizodo panevėžietį galėtume kaltinti.

Nors dar mačo išvakarėse ši intriga nebuvo išsisklaidžiusi, tikėtina, kad ir „Wembley“ stadione E.Jankauskas nedrįs rizikuoti ir į aikštę mes tą žmogų, kuris praėjusiais metais stipriai prisidėjo prie Lietuvos rinktinės atgimimo.

Galutinis žodis sekmadienio rytą per komandos susirinkimą turėjo priklausyti Audriui Ramonui – vartininkų treneriui, kuriuo E.Jankauskas labai pasitiki.

15min prognozuojama Lietuvos rinktinės sudėtis rungtynėms su Anglija
15min prognozuojama Lietuvos rinktinės sudėtis rungtynėms su Anglija

Didžiausias galvos skausmas

Prieš išvyką į Čekiją ir Angliją, treneriams didžiausią galvos skausmą kėlė gynybos linija. Praėjusiais metais daug kam netikėtai sucementavęs Edvino Girdvainio ir Georgo Freidgeimo vidurio gynėjų porą rudenį strategas jau raškė savo tokio originalaus sprendimo vaisius.

Būtent E.Jankausko suteiktas šansas trečioje Ispanijos lygoje rungtyniavusiam E.Girdvainiui leido iš naujo kabintis į didįjį futbolą, o G.Freidgeimas galiausiai baigė blaškytis tarp pozicijų.

Prieš dvejus metus jis jau viešėjo „Wembley“ ir žaisdamas dešiniojo gynėjo pozicijoje tik su apmaudu stebėjo skirtingais greičiais pro jį lekiančius varžovus. Praėjusiais metais treneriams baigus eksperimentuoti ir pastačius tvirtą gynėją į gynybos vidurį, kaišiadoriškis galiausiai atrado save.

Tačiau „Wembley“ žolės kvapo šįsyk neįkvėps nei jis, nei E.Girdvainis. Likus kelioms savaitėms iki dvikovos, E.Girdvainiui trūko inkstas. Dėl šios sudėtingos traumos Glivicių „Piast“ gynėjui sezonas baigėsi ir sekmadienio akistatą jis stebės sveikdamas gimtojoje Klaipėdoje.

V. Januška/LFF.lt nuotr./Linas Klimavičius
V. Januška/LFF.lt nuotr./Linas Klimavičius

G.Freidgeimui kelią į Londoną pastojo praėjusį rudenį susirinktos geltonos kortelės, tačiau net ir jei galėtų rungtyniauti, klausimų dėl gynėjo formos yra nemažai.

Grįžęs iš komandiruotės Pavlodaro „Irtyš“ klube, gynėjas taip ir nesugebėjo įsitvirtinti Vilniaus „Žalgirio“ sudėtyje ir dažniausiai savo komandos draugų Lino Klimavičiaus ir Mamadou Mbodji žaidimą stebi nuo atsarginių suolo.

Taigi E.Jankauskui reikėjo rasti naują vidurio gynėjų porą ir dvikova Čekijoje šioms paieškoms turėjo pasitarnauti.

Turėdamas keturis šios pozicijos žaidėjus, treneris išskirstė gynėjus į dvi poras. Pirmą kartą karjeroje Lietuvos rinktinėje vienu metu žaidė broliai Linas ir Arūnas Klimavičiai. Nuo 62-osios minutės aikštėje pasirodę patyręs duetas – Tadas Kijanskas ir Tomas Mikuckis.

Kažin, ar treneris nori panašaus košmaro, kokį lietuviai išgyveno Anglijos šventovėje 2015-ųjų kovą, todėl veikiausiai patyrusį futbolininką paliks ant suolo.

Trečiadienį kur kas geriau sekėsi brolių tandemui. Žaidžiant jiems, į rinktinės vartus krito vienintelis įvartis, ir tas po 11 metrų baudinio. Nors čekai buvo užkūrę ne vieną gaisrą prie mūsiškių vartų, Klimavičiams pavyko visus juos užgesinti.

Bene tvirčiausiai iš visų keturių gynėjų dėl vietos starto sudėtyje gali jaustis nuolat „Žalgiryje“ žaidžiantis L.Klimavičius.

Iki šio kovo 27-erių metų futbolininkui treneris šansą buvo suteikęs tik dvejose kontrolinėse rungtynėse su rusais (0:3) ir latviais (1:2), tačiau gynėjas nuolat buvo kviečiams į rinktinės stovyklas ir sekmadienį turėtų žengti į „Wembley“ aikštę.

7 metais vyresniu jo broliu Arūnu E.Jankauskas iki šiol pasitikėjo išvis tik kartą – pergale 2:0 pasibaigusiose Baltijos taurės rungtynėse su estais.

Beje, A.Klimavičius yra vienintelis dabartinės rinktinės futbolininkas, su kuriuo nacionalinėje komandoje yra tekę rungtyniauti ir pačiam E.Jankauskui.

F grupė
1. Anglija 4 3 1 0 6:0 10
2. Slovėnija 4 2 2 0 4:2 8
3. Slovakija 4 2 0 2 7:2 6
4. Lietuva 4 1 2 1 5:7 5
5. Škotija 4 1 1 2 6:8 4
6. Malta 4 0 0 4 1:10 0

Veteranai vilčių nepateisino

Lopyti traumų ir diskvalifikacijų išdraskytas skyles treneriui teko T.Mikuckiu bei pirmą kartą kvietimo sulaukusiu T.Kijansku.

15min žiniomis, Chabarovsko SKA atstovaujantis T.Mikuckis šį kartą norėjo atsisakyti kvietimo į rinktinę, tačiau E.Jankauskui likus be gynybos ramsčių, persigalvojo ir sutiko atvykti iš tolimojo Sibiro.

Nuolat Brno „Zbrojovka“ starto sudėtyje rungtyniaujantis T.Kijanskas į komandą nebuvo kviečiamas nuo Igorio Pankratjevo laikų ir tarsi košmarišką sapną turėtų prisiminti prieš dvejus metus „Wembley“ vykusią dvikovą.

Tuo metu jauni Roy'aus Hodgsono auklėtiniai rinktinės kapitoną maudė kaip norėjo. Iš pradžių Danny Welbeckas prasimetė kamuolį tarp T.Kijansko kojų ir po šio epizodo buvo pelnytas pirmasis įvartis. Dar po kelių minučių kamuolys atsimušė į vilniečio šlaunį ir vėl įskriejo į vartus.

VIDEO: Rungtynių apžvalga

Kad šiam patyrusiam gynėjui trūksta greičio, buvo aiškiai matyti ir per tą pusvalandį, kurį E.Jankauskas žaidėjui suteikė Čekijoje. Varžovai net būdami su kamuoliu dažnai lenkė T.Kijanską ir nuolat kūrė pavojų.

Per dvejus metus anglų greičiai tikrai nesumažėjo, o T.Kijanskas tapo vyresnis dar dviem metais, bet situacija E.Jankauską kartais verčia priimti ir nepopuliarius sprendimus.

Iš esmės treneris rinksis iš dviejų patyrusių kandidatūrų – A.Klimavičiaus ir T.Kijansko ir bent jau paskutinė treniruotė „Wembley“ stadione mačo išvakarėse 15min leidžia manyti, kad į aikštę treneris mes Brno ekipos gynėją.

T.Mikuckis žaidė su anglais ir prieš dvejus metus, tačiau tuomet I.Pankratjevas jonaviškį nesėkmingai bandė atraminio saugo pozicijoje.

Dėl T.Mikuckio kyla kur kas daugiau klausimų. Pirmiausia, jis Čekijoje nežaidė poroje nė su vienu Klimavičiumi, ir vargu ar treneris ryšis eksperimentui tokiame svarbiame mače. Antra, trečiadienį gynėjas šiurkščiai klydo ir akivaizdu, jog šiuo metu nėra geriausios sportinės formos. Po to, kai tinkamai neužsiėmė pozicijos ir galva nepataikė į kamuolį, čekai pelnė trečią savo įvartį.

Tiesa, su L.Klimavičiumi Tomui yra tekę sudaryti gynėjų porą per draugiškas rungtynes su rusais, tačiau tas mačas mūsiškiams baigėsi irgi skausmingai – 0:3.

T.Mikuckis žaidė su anglais ir prieš dvejus metus, tačiau tuomet I.Pankratjevas jonaviškį nesėkmingai bandė atraminio saugo pozicijoje.

Užtikrintos opcijos

Aikštės kraštuose, kaip ir praėjusiais metais, turėtų rungtyniauti Vaidas Slavickas ir Egidijus Vaitkūnas.

Puikiai sezoną pradėjęs V.Slavickas jau praėjusiais metais kairiajame krašte jautėsi labai užtikrintai ir tikrai turi daugiau šansų pasirodyti aikštėje nei jaunasis Rolandas Baravykas.

Sauliaus Čirbos/LFF nuotr./Giedrius Slavickas ir Edgaras Jankauskas
Sauliaus Čirbos/LFF nuotr./Giedrius Slavickas ir Edgaras Jankauskas

Konkurenciją įvarčius pradėjusiam mušti suvalkiečiui galėtų sudaryti nebent Vytautas Andriuškevičius, tačiau, 15min žiniomis, „Portland Timbers“ gynėjas šį kartą nenorėjo atvykti į komandą, o vėliau dar ir patyrė traumą.

Tiesa, nors prieš dvejus metus V.Andriuškevičius iš anglų žurnalistų gavo aukščiausius balus tarp visų lietuvių, mače, kuriame svarbiausia gintis, o ne kurti, V.Slavicko kandidatūra atrodo netgi patraukliau.

Panaši situacija ir dešinėje. „Žalgirio“ kapitonas Egidijus Vaitkūnas žais nuo pirmų minučių, o „Trakų“ atstovas Valdemaras Borovskis lauks savojo šanso.

Praėjusiais metais E.Vaitkūno dubleriu buvo kitas „Trakų“ žaidėjas Deividas Česnauskis, tačiau panašu, jog veterano paslaugų rinktinės treneriams prireiks vis rečiau. Maža to, D.Česnauskis šį sezoną V.Borovskiui neretai pralaimi konkurencinę dvikovą ir klube.

Dviračio neišradinės

„Visi mūsų keitimai būna priverstiniai“, – praėjusį rudenį prisipažino E.Jankauskas.

Jei tai yra tiesa, labai tikėtina, kad aikštės viduryje ir atakoje lietuviai neeksperimentuos.

Sauliaus Čirbos nuotr./Mantas Kuklys
Sauliaus Čirbos nuotr./Mantas Kuklys

Prieš kurį laiką klaustukas buvo pakibęs virš Manto Kuklio, tačiau panašu, kad „Žalgirio“ saugas jau išsigydė traumą ir mače su čekais žaidė visą pirmą kėlinį.

Jei bus sveikas, žalgirietis tikrai išbėgs į aikštę nuo pirmųjų minučių, o kartu su juo atraminio saugo poziciją užims ir Artūras Žulpa. Kostanajaus „Tobol“ narys teigia nejaučiantis jokių peties traumos pasekmių ir bus pasirengęs žaisti visa jėga.

Kaip ir praėjusiais metais į priekį pastumtas bus daugiau kūrybinėmis funkcijomis užsiimantis Vykintas Slivka. Vienas talentingiausių šios komandos žaidėjų tarpsezonio metu paliko Nyderlandus ir persikraustė į puikiai pažįstamą Italiją, tačiau Apeninuose pagrindinė lietuvio problema liko ta pati.

„Ascoli“ klube 21-erių atakų organizatorius kur kas dažniau sėdi ant atsarginių suolo nei žaidžia. Vienintelė paguoda E.Jankauskui, kad panevėžietis rinktinėje paprastai rungtyniauja kur kas geriau nei klube.

Labai tikėtina, kad sekmadienį Vykintui teks žaisti visas 90 minučių. Iki šiol konkurenciją jam sudaręs ir dažniausiai antrajame kėlinyje keisdavęs Karolis Chvedukas dabar žaidžia Lenkijos antrajame divizione ir treneriui yra nereikalingas. Tuo tarpu paskutinę akimirką iškviestas „Jonavos“ saugas Tautvydas Eliošius, nors ir sėkmingai žaidžia A lygoje, dabartinėje rinktinėje yra labiau reikalingas treniruočių procese, o ne aikštėje.

Visi mūsų keitimai būna priverstiniai.

Savo schemos E.Jankauskas veikiausiai neardys ir aikštės kraštuose. Arvydas Novikovas turėtų užimti kairį kraštą, o Fiodoras Černychas – dešinį ir rungtynių metu abu futbolininkai pozicijomis turėtų keistis.

Nors pakeitė klubą, A.Novikovas vietos Balstogės „Jagiellonia“ starto vienuolikėje dar neišsikovojo. Pastaruoju metu saugas turėjo ir sveikatos problemų, tačiau neabejotina, kad prieš dvejus metus dėl kirkšnies traumos nežaidęs vilnietis šį kartą bus pasiruošęs save parodyti visu gražumu.

Trenerio žodžiai, jog šis mačas gali pakeisti gyvenimus, bene labiausiai tinka 11-uoju numeriu pažymėtus marškinėlius vilkinčiam Lietuvos rinktinės žaidėjui.

Vytauto Lukšos dilema

F.Černychas rinktinėje ir toliau žais ne atakos smaigalyje, o krašte, kur, jo teigimu, netgi jaučiasi kiek komfortiškiau.

Abu Balstogės klubo saugai savo konkurentus rinktinėje lenkia ne tik meistriškumu, tačiau ir universalumu. Esant galimybei, E.Jankauskas be didelio vargo gali juos sukeisti vietomis.

Tą padaryti su kairėje rungtyniaujančiu Mindaugu Grigaravičiumi ir dešinėje puikiai besijaučiančiu Vytautu Lukša būtų gerokai sudėtingiau.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Vytautas Lukša
AFP/„Scanpix“ nuotr./Vytautas Lukša

Kitas svarbus dalykas, kad V.Lukša yra turbūt pat pajėgiausias ir talentingiausias žaidėjas, kuriam vietos E.Jankausko schemose neatsiranda.

Nors 32-ejų alytiškis jau keletą metų yra vienas ryškiausių A lygos žaidėjų, nukonkuruoti įvarčiais pernai pratrūkusį F.Černychą beveik neįmanoma.

Kitas dalykas, kad treneris beveik neturi galimybės šį žaidėją išbandyti kitame amplua. Pavyzdžiui, labai įdomu, kaip kūrybingas V.Lukša atrodytų dešiniojo gynėjo pozicijoje.

Prieš tokius varžovus kaip Anglija, toks eksperimentas, ko gero, būtų pražūtingas, tačiau rungtynėse, kuriose lietuviams reikia žaisti pirmu numeriu ir kurti, V.Lukša galėtų tikrai būti įdomi opcija vietoj gynybinio plano ir kur kas prasčiau kamuolį valdančio E.Vaitkūno, juolab jog šioje pozicijoje per savo karjerą yra rungtyniavęs.

Pernai per ketverias atrankos rungtynes V.Lukšai vietos sudėtyje neatsirado nė minutei. O kad šio žaidėjo žaidimas E.Jankauskui imponuoja, patvirtina ir tas faktas, kad per šiemetinės LFF Supertaurės rungtynes naudingiausio žaidėjo prizą treneris skyrė būtent jam.

Nerijus Valskis – be klausimų

Atakos smaigalys ir šiemet turėtų priklausyti Nerijui Valskiui. Jei praėjusiais metais į šį E.Jankausko pasirinkimą nemažai futbolo mėgėjų ir specialistų žvelgė rezervuotai, tai metų pabaigoje kritikų kalbos išvis nutilo.

N.Valskis 2016-aisiais metais buvo tas futbolininkas, kuris žaidimu rinktinėje pasinaudojo bene geriausiai.

Sauliaus Čirbos/LFF nuotr./Nerijus Valskis
Sauliaus Čirbos/LFF nuotr./Nerijus Valskis

Startinėje sudėtyje vietą išsikovojęs klaipėdietis tarpsezonio metu išvyko į Pažadėtąją žemę ir ten ne tik neprapuolė, tačiau ir tapo „Bnei Yehuda“ varžovų siaubu.

Pastarosiomis savaitėmis futbolininko demonstruota forma turėjo kelti malonius jausmus E.Jankauskui ir sekmadienį šis trenerio pasitikėjimas dar kartą turėtų virsti vieta starto vienuolikėje.

Čekijoje treneris suteikė šansą ir Deivydui Matulevičiui, tačiau juo Belgijoje karjeros etapą pradėjęs puolėjas nepasinaudojo – turėtą puikią progą paleido vėjais.

Lietuvos rinktinės sudėtis
P Žaidėjas Amžius Rungtynės Įvarčiai Klubas
V Ernestas Šetkus 31 12 0 Netherlands „ADO Den Haag“
V Edvinas Gertmonas 20 1 0 France „Stade Rennais“
V Emilijus Zubas 26 9 0 Israel Tel Avivo „Bnei Yehuda“
G Arūnas Klimavičius 34 42 3 Lithuania „Trakai“
G Egidijus Vaitkūnas 28 30 0 Lithuania Vilniaus „Žalgiris“
G Vaidas Slavickas 31 12 0 Lithuania Marijampolės „Sūduva“
G Linas Klimavičius 27 9 0 Lithuania Vilniaus „Žalgiris“
G Tadas Kijanskas 31 43 1 Czech Republic Brno „Zbrojovka“
G Tomas Mikuckis 34 17 0 Russia Chabarovsko SKA
G Valdemaras Borovskis 32 16 0 Lithuania „Trakai“
G Rolandas Baravykas 21 3 0 Lithuania Vilniaus „Žalgiris“
S Vytautas Lukša 32 26 0 Lithuania Vilniaus „Žalgiris“
S Simonas Paulius 25 2 0 Latvia „Ventspils“
S Mantas Kuklys 29 19 0 Lithuania Vilniaus „Žalgiris“
S Vykintas Slivka 21 16 1 Italy „Ascoli“
S Arvydas Novikovas 26 34 4 Poland Balstogės „Jagiellonia“
S Artūras Žulpa 26 21 0 Kazakhstan Kostanajaus „Tobol“
S Mindaugas Grigaravičius 24 3 0 Latvia „Jelgava“
S Ovidijus Verbickas 23 1 0 Lithuania Marijampolės „Sūduva“
S Tautvydas Eliošius 25 1 0 Lithuania „Jonava“
P Fiodoras Černychas (K) 25 30 8 Poland Balstogės „Jagiellonia“
P Nerijus Valskis 29 11 1 Israel Tel Avivo „Bnei Yehuda“
P Deivydas Matulevičius 27 30 5 Belgium „Royal Mouscron“
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Verslas

Kijevo viešbučiai futbolo aistruolius pasitiko „su spausdinimo klaida“ kainose, bet lietuviams pasisekė

Aktualu

Palanga atidaro sezoną: plūstelėję svečiai nesulaukia žadėto karščio

Vardai

Trakuose – Evelinos Sašenko vestuvės: „Prie šios bažnyčios įvyko pirmas mūsų pasimatymas“

Aktualu

Kieta Širvintų ūkininko širdis: eržilą pasmerkė tamsai ir vienatvei, bejėgį kumeliuką – visiškam išsekimui

Aktualu

Konkurencijos taryba kritikuoja pataisas dėl gydymo įstaigų tinklo optimizavimo

Sportas

Kalifornijoje dominavusi R.Meilutytė galiausiai paleido pergalę iš rankų

Pasaulio savaitės įvykiai – įspūdingiausiuose kadruose (2018 gegužės 20 – 26 d.)

Gyvenimas

„Dydis nesvarbu“ pataria: stilingas plius dydžio bikinis. Kaip išdrįsti jį apsivilkti?

„Atsarginiai“: į kampą įvaryti čempionai, Ch.Paulo netektis ir L.Jameso dominavimas geriausių lygos penketų istorijoje

Gyvenimas

Išbandyta. Karinis kliūčių ruožas Rukloje – kai geriausiais draugais tampa pelkė ir purvas

Maistas

Vytaro Radzevičiaus „Pasaulio puodai“: argentinietiškas padažas prie mėsos

Aktualu

Vainuto miestelio tragedija: subadyta moteris ligoninėje, o sugyventinis – smaugvirvėje

Sportas

Tolimas ir staiga pabrangęs Kijevas sujaukė sirgalių planus ir privertė UEFA vadovą teisintis: „Taip neturėtų būti“

Gazas

„4X4 Pasvalys racing team“ komanda Ladogos bekelės techninę komisiją įveikė „su mažais niuansais“

Vardai

Šeštą mėnesį nėščia Greta Lebedeva atrodo stulbinamai: kaip jai pavyko išsaugoti tokią figūrą?

Interviu Aktualu

Istorikas G.Kulikauskas – apie būdingiausius lietuvių bruožus: „Mes turime daug net XIX amžių siekiančių šaknų“

Vardai

Virtuvės šefas Deivydas Praspaliauskas santuokos recepto dar nerado: teismas išskyrė jį su žmona Milda

Mokslas.IT

„Detroit: Become Human“ apžvalga: ar robotas taip pat žmogus?

Vardai

57-erių Hugh Grantas pirmąkart žengė prie altoriaus: vedė mylimąją Anną Eberstein

Aktualu

Kaltintojos, kampanijų atstovai apie H.Weinsteino suėmimą: „Aha, papuolei!“

Naujienos

Aktualu

Gaisras Vilniaus dangoraižyje galėjo baigtis tragedija kaip Londone: šiurpinantys sutapimai

Aktualu

Palanga atidaro sezoną: plūstelėję svečiai nesulaukia žadėto karščio

Vardai

Trakuose – Evelinos Sašenko vestuvės: „Prie šios bažnyčios įvyko pirmas mūsų pasimatymas“

Aktualu

Socialdemokratai nepritaria pensijų reformai

Pasaulis kišenėje

Džakarta: didžiausia, pergalinga ir klestinti. Apsižioplinimas oro uoste

Deuce

TOP 10: faktai apie „Roland Garros“ turnyrą, kuriame varžosi R.Berankis

Pasaulio savaitės įvykiai – įspūdingiausiuose kadruose (2018 gegužės 20 – 26 d.)

Verslas

Kijevo viešbučiai futbolo aistruolius pasitiko „su spausdinimo klaida“ kainose, bet lietuviams pasisekė

„Atsarginiai“: į kampą įvaryti čempionai, Ch.Paulo netektis ir L.Jameso dominavimas geriausių lygos penketų istorijoje

Vardai

Panevėžyje ištekėjo pirmojo „X Faktoriaus“ nugalėtoja Giedrė Vokietytė

Aktualu

Kieta Širvintų ūkininko širdis: eržilą pasmerkė tamsai ir vienatvei, bejėgį kumeliuką – visiškam išsekimui

Sportas

Kalifornijoje dominavusi R.Meilutytė galiausiai paleido pergalę iš rankų

Gyvenimas

„Dydis nesvarbu“ pataria: stilingas plius dydžio bikinis. Kaip išdrįsti jį apsivilkti?

Maistas

Vytaro Radzevičiaus „Pasaulio puodai“: argentinietiškas padažas prie mėsos

Aktualu

Vainuto miestelio tragedija: subadyta moteris ligoninėje, o sugyventinis – smaugvirvėje

Gazas

„4X4 Pasvalys racing team“ komanda Ladogos bekelės techninę komisiją įveikė „su mažais niuansais“

Vardai

Šeštą mėnesį nėščia Greta Lebedeva atrodo stulbinamai: kaip jai pavyko išsaugoti tokią figūrą?

Gyvenimas

30 dienų su kauke: karališkas poilsis veidui – šokoladinė kaukė

Gyvenimas

Išbandyta. Karinis kliūčių ruožas Rukloje – kai geriausiais draugais tampa pelkė ir purvas

Aktualu

Socialdemokratai ragina ratifikuoti Stambulo konvenciją

Vardai

Žinau, ką renkuosi

Atnaujinkime namus

Video

Metas rinktis

Maistas

Laikas griliui

Išlaikyk atostogų ritmą

Remontas be nervų

Sveikata

Automobilių švaros centras AINAVA

Ryškiems įvarčiams

Pasaulis kišenėje

Sulčių nauda

Naujas regėjimas

Unicef vaikų bėgimas „Už kiekvieną vaiką“

Renginių gidas

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką