Lietuvos salės futbolo rinktinė pralaimėjo ir Slovakijai

Pasaulio salės futbolo čempionato atrankos turnyre Portugalijoje Lietuvos rinktinė rezultatu 2:4 turėjo pripažinti Slovakijos komandos pranašumą.
Lietuvos salės futbolo rinktinė
Lietuvos salės futbolo rinktinė / LFF nuotr.
Temos: 1 Slovakija

Lietuviai pradėjo rungtynes sėkmingai ir pirmavo po Artūro Rimkevičiaus įvarčio 5-ąją minutę, tačiau nuo 10-osios iki 12-osios minutės sužaidė dragišką atkarpą, praleidusi tris įvarčius be atsako, vėliau nebeatsitiesė. Antrajame kėlinyje komandos pasižymėjo po kartą.

Antrąją pergalę iškovoję Slovakijos futbolininkai užsitikrino vietą atkrintamosiose varžybose, jų pavyzdžiu vakare gali pasekti ir šeimininkė Portugalijos komanda. Lietuvos rinktinė sekmadienį su Prancūzija veikiausiai kovos tik dėl trečiosios vietos grupėje, rašo LFF.lt.

Rungtynių statistika:

Lietuva – Slovakija 2:4 (1:3)
Koimbros Mário Mexia sporto kompleksas
Teisėjai: Elchin Samadli (Azerbaidžanas), Sebastianas Stawickis (Lenkija), Danijel Janoševičius (Kroatija).
Įvarčiai: 5 min. 24 sek. Artūras Rimkevičius, 31 min. 5 sek. Jurijus Jeremejevas (Lietuva); 9 min. 49 sek. Dušanas Rafaj, 10 min. 29 sek. Peteris Serbinas, 12 min. 4 sek. Peteris Halko, 30 min. 16 sek. Gabrielis Rickas (Slovakija).
Įspėti: 26 min. 8 sek. Arūnas Šteinas, 29 min. 55 sek. Nerijus Mačiulis (Lietuva); 4 min. 14 sek. Ladislav Mikita, 7 min. 21 sek. Gabrielis Rickas (Slovakija)
Pašalintas: 39 min. 37 sek. Gabrielis Rickas (Slovakija)

Lietuva: Mindaugas Labuckas, Virmantas Lemežis, Jurijus Jeremejevas, Arsenij Buinickij, Arūnas Šteinas, Vitalij Baj, Valentin Baranovskij, Vaidas Garšvinskas, Marius Bezykornovas, Nerijus Mačiulis, Artūras Rimkevičius, Audrius Juozaitis.