Lietuvos septyniolikmečių futbolo rinktinei – skaudus antausis Baltarusijoje

Lietuvos jaunių U-17 (gimę 1999 m. ir jaunesni žaidėjai) vaikinų rinktinė pirmose UEFA Jaunųjų talentų (Development) turnyro Baltarusijoje rungtynėse žaidė su bendraamžiais iš Švedijos ir nusileido jiems rezultatu 0:3.
Lietuvos jaunių (iki 17 metų) futbolo rinktinė
Lietuvos jaunių (iki 17 metų) futbolo rinktinė / abff.by

Pirmasis įvartis į Roko Garasto treniruojamos rinktinės vartus krito 36 minutę, pasižymėjus švedui Sead‘ui Haksabanovičiui.

Varžovai iš Skandinavijos demonstravo pasitikėjimą savo jėgomis ir antroje dvikovos pusėje – 52 minutę Titą Krapiką nuginklavo Alexanderis Isakas. Dar po dvylikos minučių varžovai, kurie UEFA jaunimo rinktinių reitinge užima 20 vietą, pelnė ir trečiąjį įvartį. Jo autorius – Joelis Asoro.

Kitose turnyro rungtynėse šeimininkai baltarusiai parodė charakterį ir atsilikdami sugebėjo švęsti pergale rezultatu 2:1 mače su estais. Rytoj lietuviai išbandys jėgas su turnyro šeimininkais.

Švedija U-17 – Lietuva U-17 3:0 (1:0)
KFP Minsk stadionas, 60 žiūrovų
Teisėjas – Pavel Koronets (Baltarusija)
Įvarčiai: 36 min. Sead Haksabanovič, 52 min. Alexander Isak, 64 min. Joel Asoro (Švedija)

Lietuvos U-17 rinktinė: Titas Krapikas, Deividas Mikalauskas, Simonas Raila, Mantas Rusys (53 min. Artur Seražidenov), Deividas Skaržauskas, Tadas Paulikas, Domantas Vitkus (68 min. Andrius Lučauskas), Domantas Putrius (55 min. Germanas Daškevičius), Matas Radžiukynas (53 min. Paulius Golubickas), Arnas Borodinas, Džiugas Sūnelaitis (55 min. Žygimantas Urbietis). Atsarginiai: Ovidijus Šiaulys, Atas Šerkšnys, Benediktas Jokubauskas, Neilas Urbas)