Lietuvos U-19 rinktinė Baltijos taurės turnyrą pradėjo pergale

Lietuvos U-19 rinktinė pergalingai pradėjo Baltijos taurės turnyrą. Čempionų titulą ginantys lietuviai Panevėžyje rezultatu 2:1 palaužė Suomijos ekipą.
Lietuvos U-19 rinktinė
Lietuvos U-19 rinktinė / nuotr. LFF

Pirmajame kėlinyje abi komandos lankėsi varžovų aikštės pusėje ir ieškojo galimybių įmušti, bet vartininkai bei gynybos linija atliko savo darbą sėkmingai.

Po pertraukos lietuviams pavyko pasižymėti. 50 minutę prie baudos aikštelės ir galinės linijos sankirtos suomiai prasižengė. Ir po ilgiau užsitęsusio standartinės padėties epizodo bei sumaišties baudos aikštelėje, Karolio Uzėlos smūgiuotą kamuolį priešais vartus pataisė Jonas Bičkus.

Lietuvos komanda atakose jautėsi komfortabiliai ir jau po kelių minučių įmušė antrą įvartį. Matas Vareika sulaukė perdavimo ties kairiuoju baudos aikštelės kraštu. Pasitaisęs kamuolį, NFA auklėtinis galingu smūgiu į tolimąjį kampą nepaliko vilčių vartininkui.

Vėliau suomiai spaudė Lietuvos rinktinę ir sušvelnino rezultatą, kai 88 minutę Jyri Kiuri baudos aikštelėje tiksliai smūgiavo į kairįjį kampą.

Visgi lietuviams pavyko išlaikyti pergalę savo rankose ir įsirašyti pirmuosius tris taškus. Kitose rungtynėse Latvija 4:0 nugalėjo Estiją.

Rytoj, 17 valandą Panevėžio stadione Lietuva susitiks su Latvijos rinktine.