Lietuvos vicečempionė „Sūduva“ ir Latvijos vicečempionas „Ventspils“ sužaidė lygiosiomis (rezultatai)

Virginijus Liubšys
„Scanpix“ nuotr. / Virginijus Liubšys
Šaltinis: BNS
0

Naujajam sezonui besirengianti Lietuvos A lygos vicečempionė Marijampolės „Sūduvos“ vienuolikė sekmadienį namuose kontrolinį mačą su Latvijos pirmenybių sidabro medalininku „Ventspils“ klubu baigė lygiosiomis 2:2 (1:1).

Maniežo šeimininkai pirmavo po „Sūduvos“ peržiūroje dalyvaujančio legionierius iš Estijos Nikolajaus Mašitševo (37 min.) įvarčio, tačiau svečiai dar iki pertraukos (43 min.) iš 11 m baudinio rezultatą išlygino.

Antrojo kėlinio pradžioje (55 min.) marijampoliečiai po Andriaus Urbšio įvarčio vėl pirmavo, tačiau mačo pabaigoje (87 min.) svečiai dar kartą atstatė pusiausvyrą.

„Po dviejų savaičių treniruočių sužaidėme pirmas rungtynes. Buvo gerų epizodų, pasitaikė ir nelabai gerų. Žinau, ką reikia taisyti, į ką atkreipti dėmesį. Analizuosime klaidas. Galėjome laimėti ir mes, ir „Ventspils“ futbolininkai. Nenorėčiau dabar kalbėti apie kiekvieno žaidėjo pasirodymą atskirai, tačiau galiu pasakyti, kad vyrai sužaidė neblogai. Ir tie, kurie prie komandos prisidėjo neseniai, ir tie, kurie yra jos senbuviai“, – marijampoliečių klubo svetainė internete cituoja „Sūduvos“ vyriausiojo trenerio Virginijaus Liubšio žodžius.