„Ligue 1“: „Monaco“ netikėtai nusileido „Valenciennes“ futbolininkams

Jamesas Rodriguezas ir Radamelis Falcao
„Scanpix“ nuotr. / Jamesas Rodriguezas ir Radamelis Falcao
Šaltinis: EuroFootball.lt
0

Penktadienį vakare buvo sužaistos vienerios rungtynės Prancūzijoje. 19-asis „Ligue 1“ pirmenybių turas prasidėjo staigmena.

Turtingasis „Monaco“ klubas, čempionate žengiantis antroje vietoje, namuose netikėtai 1:2 pralaimėjo „Valenciennes“ futbolininkams.

30-ąją minutę į priekį svečiai įsiveržė po gynėjo Erico Abidalio įvarčio į savus vartus, o antrojo kėlinio pradžioje pasižymėjo David Ducourtioux (59-ąją min).

Rezultatą 84-ąją minutę sušvelnino Jamesas Rodriguezas, tačiau išplėšti bent taško šeimininkams nepavyko.

Po šio mačo „Monaco“ ekipa turi 41 tašką. Su 43 pirmojoje vietoje žengia „Paris St.Germain“ futbolininkai, kurie sekmadienį susitiks su trečioje vietoje esančia „Lille“ komanda. Pastarųjų sąskaitoje – 39 taškai.