„Ligue 1“: „Monaco“ sužaidė lygiosiomis su „Montpellier“ ir prarado svarbius taškus

Penktadienį Prancūzijos „Ligue 1“ buvo sužaistos vienerios rungtynės. „Montpellier“ ir „Monaco“ ekipos išsiskyrė taikiai – 1:1.
Mbaye Niangas
Mbaye Niangas / „Scanpix“ nuotr.

52-ąją minutę „Monaco“ klubą į priekį išvedė Lavyino Kurzawos įmuštas įvartis, o 68-ąją minutę rezultatą išlygino Mbaye Niangas. Daugiau ekipos nepasižymėjo ir rungtynės pasibaigė 1:1.

„Monaco“ klubui ši pergalė buvo labai reikalinga. Komanda Prancūzijos pirmenybėse su 42 taškais žygiuoja antra, o pirmenybių lyderis „Paris Saint-Germain“, sužaidęs vienu maču mažiau, savo sąskaitoje turi 44 taškus.