„Ligue 1“ pirmenybėse į pirmąją vietą užkopė „Caen“ klubas

Prancūzijos futbolo lygoje („Ligue 1“) po šeštadienio rungtynių didžiausią pergalę pirmajame ture iškovojęs „Caen“ klubas užsiėmė pirmąją vietą turnyro lentelėje.
Mathieu Duhamelis
Mathieu Duhamelis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

2014-2015 metų pirmenybės penktadienį prasidėjo čempiono „Paris Saint Germain“ lygiosiomis su „Reims“, o šeštadienį buvo sužaistos dar 7 pirmojo turo rungtynės.

Pergalę didžiausiu skirtumu šventė praėjusį sezoną antroje Prancūzijos lygoje žaidęs „Caen“ klubas, kuris išvykoje 3:0 įveikė „Evian Thonon Gaillard“.

Pergalę naujokams atnešė N'Golo Kanté (12 min.) bei du Mathieu Duhamelio (32 ir 37 min.) įvarčiai pirmajame kėlinyje.

Antrąją vietą užsiėmė „Saint-Etienne“ ekipa, kuri taip pat išvykoje 2:0 įveikė „Guingamp“.

Nugalėtojams abu įvarčius įmušė Mevlutas Erdingas (39 min. 11 m baudiniu ir 90 min.).

Vienas čempionato favoritų „Marseille“ pirmajame ture nesugebėjo įveikti „Bastia“ vienuolikės – 3:3.

Šiose rungtynėse dar du žaidėjai pasižymėjo po du kartus. Christopheris Maboulou 8-ąją minutę išvedė „Bastia“ į priekį, tačiau „Marseille“ atsakė André-Pierre'o Gignaco įvarčiu po trijų minučių. Jau 17 min. Romaric įsimušė į savus vartus ir Marselio ekipa pirmavo 2:1.

A.P.Gignacas 62 min. 11 metrų baudiniu „Marseille“ persvarą padidino, tačiau „Bastia“ pasiduoti neketino. Junioras Tallo jau 66-ąją min. 11 metrų baudiniu rezultatą sušvelnino, o C.Maboulou įvartis 73 min. išplėšė „Bastia“ lygiąsias.

Sekmadienį pirmajame ture dar žais „Lyon“ ir „Rennes“ bei „Monaco“ ir „Lorient“ klubai.