Likimo pirštas: „Žalgirį“ Vilniuje nuskandino buvusio auklėtinio skaudus dūris

2019–2023 metais Vilniaus „Žalgirio“ marškinėlius vilkėjęs Matas Vareika sekmadienį sugrįžo į sostinę ir iškalbingai perdavė žinutę prieš šį sezoną jo atsisakiusiems turtingiausio šalies klubo vadovams. Būtent 24-erių jonaviškio taiklus smūgis pasiuntė šeimininkus į nokdauną, o jo vedamas Kauno rajono „Hegelmann“ išsivežė skambią pergalę 3:1.
Matas Vareika
Matas Vareika / „Hegelmann“ nuotr.

40-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Liviu Antalis, bet Andriaus Skerlos auklėtiniai nepasidavė ir dar sykį parodė charakterį.

66-ąją minutę puikiai oponentą suklaidinęs Leo Ribeiro išlygino rezultatą.

68-ąją minutę greitos atakos metu įvartį į savo buvusios komandos vartus įmušė M.Vareika.

Šis įvartis tapo lemiamas. 75-ąją minutę Domanto Antanavičiaus puikus tolimas smūgis padėjo tašką.

Tai buvo pirmasis „Žalgirio“ pralaimėjimas šį sezoną. „Hegelmann“ pagal surinktus taškus (7) pavijo vilniečius, o lyderio poziciją po keturių turų sensacingai išlaiko Telšių „Džiugas“.