Lino Pilibaičio ekipa Vengrijos futbolo čempionate nepralaimi jau 20 rungtynių iš eilės

Penkioliktą pergalę 2012-2013 metų Vengrijos futbolo čempionato XXI turo rungtynėse iškovojo šešiolikos komandų turnyre pirmaujantis praėjusių pirmenybių bronzos medalininkas Lino Pilibaičio Dėro ETO (50 tšk.) klubas.
Linas Pilibaitis
Linas Pilibaitis / V.Januškos/LFF.lt nuotr.

Dėro futbolininkai svečiuose 2:0 (2:0) nugalėjo dvyliktojoje pozicijoje esančią Pėčo MFC (25 tšk.) ekipą bei pratęsė nepralaimėtų rungtynių seriją iki dvidešimties.

Paskutinį kartą Dėro klubas pralaimėjo (1:4) pirmajame ture praėjusių metų liepos 28 dieną svečiuose Debreceno VSC futbolininkams.

L. Pilibaitis aikštėje pasirodė 56-ą minutę, pakeitęs pirmojo įvarčio autorių Nikolą Trajkovičių (12 min.).

Antrąjį susitikimo įvartį įmušė Rokas Kronaveteris (29 min.).

Komandos mačą baigė nepilnų sudėčių – 32-ą minutę teisėjas raudona korteles parodė Belai Baloghui (MFC) ir Marekui Stržeštikui (ETO), o 60-ą minutę – Jeanui Akassou (MFC).

Antrąją vietą Vengrijos futbolo čempionate užima Budapešto MTK (38 tšk.) komanda, trečiąją – Fehervaro „Videoton“ (35 tšk.) klubas, o čempionės titulą ginanti Debreceno VSC (32 taškai) vienuolikė tik penkta.