Lionelio Messi magija tęsiasi – dublis ir „Barcelona“ pergalė

Ispanijos čempionė „Barcelona“ naują sezoną pradėjo pergale 3:0 prieš „Alaves“ ekipą.
Lionelis Messi
Lionelis Messi / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Alaves“ ekipa sėkmingai gynėsi pusantro kėlinio, bet 64-ąją minutę Lionelis Messi įspūdingu baudos smūgiu išvedė katalonus į priekį. Tai buvo klubo 6000-asis įvartis Ispanijos čempionate.

Po keitimo pasirodęs Philippe Coutinho padvigubino „Barcelona“ persvarą.

Per pridėtą laiką dar kartą klasę parodė L.Messi, kuris puikiai susistabdė kamuolį po Luiso Suarezo perdavimo ir apžaidė du gynėjus bei pasižymėjo dar kartą.

L.Messi jau pasižymėjo penkiolikoje iš eilės Ispanijos lygos sezonų.

Argentinietis, į Japoniją išvykus Andresui Iniestai, tapo komandos kapitonu.

Rungtynėse žaidė ir komandos naujokai Arthuras ir Arturo Vidalis.

L.Suarezui tai buvo 200-osios rungtynės „Barcelona“ klube.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius