Lionelis Messi sugrįžimą į aikštę pažymėjo dviem įvarčiais Karaliaus taurėje

Trečiadienį Ispanijoje sužaistos pirmos keturios „Copa del Rey“ (Karaliaus taurės) aštuntfinalio rungtynės. Įdomiausias susitikimas vyko Barselonoje, kur futbolo aistruoliai laukė „Barcelona“ ekipos lyderio Lionelio Messi sugrįžimo.
Lionelis Messi sugrįžo į aikštę
Lionelis Messi sugrįžo į aikštę / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Praėjusių metų taurės turnyro pusfinalio dalyvė „Barcelona“ savo aikštėje 4:0 (1:0) sutriuškino Madrido „Getafe“ klubą, o L.Messi įmušė du įvarčius.

Argentinietis rungtynes pradėjo ant atsarginių žaidėjų suolelio, o jo vietą aikštėje atakos smaigalyje užėmė saugas Cescas Fabregasas.

Ispanas jau 8-ąją minutę įmušė pirmąjį mačo įvartį, o antrą pridėjo po pertraukos – 63 min. realizavo 11 metrų baudinį.

Iškart po to į aikštę žengė ir L.Messi, pakeitęs Andresą Iniestą. „Blusa“ pravardžiuojamas futbolininkas netrukus pasaldino savo sugrįžimą ir aistruoliams padovanojo du įvarčius – 90 ir 90+2 minutėmis. Pastarąjį kartą „Barcos“ lyderis žaidė praėjusių metų lapkritį, kai patyrė pakinklinės sausgyslės traumą.

Katalonų ekipos vairininkas Gerardo Martino šiose rungtynėse leido atsikvėpti keliems pagrindinės sudėties žaidėjams – Neymarui, Victorui Valdesui, Gerardui Pique, Jordi Alba ir Xavi.

Atsakomoji akistata įvyks Ispanijos sostinėje sausio 16 dieną, o mačas prasidės 23 valandą.