Lippi: brazilai stipresni už italus (video)

Kontrolinėse futbolo rungtynėse antradienį Brazilijos rinktinė Londone 2:0 nugalėjo pasaulio čempionę Italijos nacionalinę komandą. Italų trenetis Marcello Lippi nukėlė kepurę prieš varžovus, bet perspėjo, kad tik šį kartą.
Brazilo Elano įvartis
Brazilo Elano įvartis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Reuters/Scanpix nuotr./`tai tokiu veiksmu Robinho ataventė savo pelnytą įvartį
Štai tokiu veiksmu Robinho atšventė savo pelnytą įvartį.

Italai nusileido pirmą kartą nuo 2004 metų. Jų 32 iš eilės nepralaimėtų rungtynių seriją vadovaujant M.Lippi pirmajame kėlinyje nutraukė brazilai Elano (13 min.) ir Robinho (27 min.). Specialistai suskubo pareikšti, kad jeigu italai taip žais, planetos pirmenybių nugalėtojo titulo tikrai neapgins.

Po prasto pirmojo kėlinio italai turėjo neblogų progų pelnyti įvartį antrajame. Pasižymėti galėjo Luca Toni ir Giuseppe Rossi, tačiau rezultatas nepasikeitė. Po pralaimėjimo M.Lippi buvo nepatenkintas rezultatu, tačiau pažymėjo, kad šiuo metu brazilai yra daug geresnės sportinės formos nei jo auklėtiniai.

„Šiuo metu brazilai stipresni už mus, – sakė jis. – Jie laimėjo pasaulio derbį, bet tik šįkart. Tikiu, kad po pusantrų metų mes vėl būsime mes.“ Anot italų stratego, brazilų žaidėjai labai techniški.

Revašuotis pasaulio čempionai turės progą dar šių metų viduryje, kai su brazilais vėl susidurs Pietų Afrikos Respublikoje per Konfederacijų taurės varžybas.