Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugsėjo 22d. 13:36

Liubinskas: ar sutikčiau treniruoti Lietuvos rinktinę? Kodėl gi ne?

A.Liubinskas rengiasi daryti karjerą futbole
„Scanpix“ nuotr. / A.Liubinskas prie Lietuvos futbolo rinktinės vairo stovėjo 1992–1995 ir 2003–2008 metais.

Algimantas Liubinskas pasiilgo trenerio darbo. 1992–1995 ir 2003–2008 metais Lietuvos nacionalinei rinktinei vadovavęs strategas sutiktų vėl stoti prie ekipos vairo, jei rugsėjo 30 dieną Lietuvos futbolo federacija iš einamų pareigų atleistų dabartinį rinktinės vairininką portugalą Jose Couceiro ir šį postą pasiūlytų jam.

A.Liubinskas su šalies rinktine atsisveikino praėjusių metrų rugpjūčio mėnesį, kai nusprendė pasukti į politiką. Jis bandė laimę Seimo rinkimuose, tačiau nepavyko. A.Liubinskas liko dirbti Vilniaus savivaldybės Kūno kultūros ir sporto skyriaus vedėju. Tačiau vyras neslepia, kad šis darbas pabodo, todėl rengiasi grįžti į futbolą.

– Norite tęsti trenerio karjerą, Kijeve lankote kursus UEFA A kategorijos trenerio licencijai gauti, o vakar grįžote iš Vokietijos. Joje tikriausiai buvote su futbolo reikalais? – Futbolas.lt paklausė A.Liubinsko.

– Buvau Gėlzenkircheno „Schalke 04“ ir „Bochum“ klubuose. Tai viena trenerių kursų dalis. Vokietijoje su visa trenerių kursus Kijeve lankančia grupe svečiavausi visą savaitę. Mes stebėjome treniruotes, rungtynes.

– Ir kokie įspūdžiai?

– Dar kartą įsitikinau, kad daug ką dariau teisingai. Pagrindiniai darbo principai buvo tinkami. Tik žaidėjų meistriškumas Vokietijoje ir Lietuvoje skirtingas.

– Kijeve dvi trenerių kursų sesijas jau baigėte. Kada prasidės trečioji?

– Spalio 12-ąją. Vėliau sesijos dar bus lapkričio ir gruodžio mėnesiais.

– Dalyvaujate trenerių kursuose. O kaip darbas Vilniaus savivaldybėje?

– Buvau paėmęs atostogas. Ar toliau dirbsiu, nežinau. Tačiau nesinori būti bedarbiu.

– Gruodžio mėnesį baigsite trenerių kursus. Ieškosite darbo tik užsienio klubuose, į mūsų šalies komandas nesidairysite?

– Jokiu būdu taip nesakau. Kur atsiras vieta, ten ir dirbsiu. Galiu treniruoti ir Lietuvos klubą.

– Rugsėjo 30 d. LFF spręs, ar šalies rinktinės stratego pareigas ir toliau eis J.Couceiro. Jei portugalas atsisveikins su pareigomis, o jums bus pasiūlyta treniruoti rinktinę, sutiksite?

– Kodėl gi ne.

Futbolas.lt
Temos: 1 Jose Couceiro

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:24
00:18
01:17

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką