„Liverpool“ bėdos tęsiasi: pražudė buvusio komandos puolėjo smūgis

Pirmadienio vakarą Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos paskutinės 17-ojo turo rungtynės. Jose čempionų titulą ginantis „Liverpool“ svečiuose 0:1 nusileido „Southampton“.

Šaltu dušu Anglijos čempionai buvo išprausti jau 2-ąją dvikovos minutę, kai klastingu smūgiu kaire koja pasižymėjo buvęs „Liverpool“ futbolininkas Danny Ingsas.

Net ir praleidę įvartį Jurgeno Kloppo auklėtiniai atrodė vangiai, o atkuto tik po pertraukos.

Visgi įmušti ir išplėšti bent taško nepasisekė.

Liverpulio komanda pastaruoju metu yra patekusi į duobę. Po dviejų lygiųjų iš eilės buvo patirtas ir pralaimėjimas.

Tiesa, čempionai dar išlieka turnyro lentelės viršuje, bet antroje pozicijoje žengiantis „Manchester United“ turi tiek pat taškų ir dar rungtynes atsargoje.