04 04 /04 05 00:20

„Liverpool“ dar tvirčiau įsikibo į lyderio poziciją, „Chelsea“ stebuklingai įveikė „Man Utd“

Dar vieną dramatišką pergalę Anglijos „Premier“ lygoje iškovojo pirmaujantis „Liverpool“ klubas. Ketvirtadienio vakarą Mersisaido komanda namuose 3:1 palaužė „Sheffield United“.
Darwinas Nunezas
Darwinas Nunezas / „Scanpix“ nuotr.

17-ąją minutę Darwinas Nunezas išvedė šeimininkus į priekį, bet 58-ąją minutę kamuolį į savus vartus pasiuntęs Conoras Bradley stipriai situaciją komplikavo.

Visgi 77-ąją minutę mačo didvyriu tapo Alexis Mac Allisteris. Pasaulio čempionas galingu tolimu smūgiu pasiuntė kamuolį į devyniukę ir „Liverpool“ šventė labai svarbią pergalę.

90-ąją minutę taškus ant „i“ galutinai sudėjo puikų Andy Robertsono perdavimą įvarčiu galva pavertęs Cody Gakpo.

Likus aštuoniems turams iki čempionato pabaigos Jurgeno Kloppo komanda turi 70 taškų.

Dviem taškais atsilieka Londono „Arsenal“, trimis – titulą ginantis „Manchester City“.

Dramos netrūko ir kitame ketvirtadienio mače. Jame Londono „Chelsea“ namuose prieš „Manchester United“ pirmavo 2:0, bet tada praleido tris įvarčius ir išsigelbėjo tik aštuntą pridėto laiko minutę, kai į svečių vartus buvo skirtas baudinys, kurį realizavo Cole'as Palmeris – 3:3.

Tačiau ir tai nebuvo pabaiga. Mančesterio ekipa pasileido į ataką, bet prarado kamuolį ir „Chelsea" uždirbo kampinį, po kurio C.Palmeris pelnė savo trečią įvartį mače ir išplėšė šeimininkams fantastišką pergalę 4:3.

Mančesterio klubas žengia šeštas, „Chelsea“ pakilo į dešimtą poziciją.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?