„Liverpool” futbolininkai draugiškame mače neprilygo Stambulo „Galatasaray“

Ketvirtadienio vakarą draugiškas rungtynes sužaidė Stambulo „Galatasaray” ir „Liverpool” komandos. Jose pergalę 3:0 šventė Turkijos šalies futbolo grandas.
Milanas Barošas
Milanas Barošas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Galatasaray” rungtynes pradėjo puikiai ir nespėjus prabėgti nė 10 minučių, „Liverpool” ekipos naujokas vartininkas Doni turėjo traukti kamuolį iš savo ginamų vartų, kuomet jį ten pasiuntė Milanas Barošas.

Tas pats čekas pelnė ir antrąjį „Galatasaray” komandos įvartį. Pastarasis futbolininkas pirmojo kėlinio pabaigoje, 40-ą minutę, dar kartą nuginklavo minėtąjį vartų sargą iš Brazilijos.

Trečią kartą kamuolys „raudonųjų” vartuose atsidūrė antrojo kėlinio pabaigoje, 85-ą minutę. Turkijos klubo pergalę įtvirtino Johanas Elmanderis.

„Galatasaray” 3:0 „Liverpool”
8' [1:0] Milanas Barošas
40' [2:0] Milanas Barošas
85' [3:0] Johanas Elmanderis