„Liverpool“ ir „Man City“ pratęsė taškų medžioklę, „Man United“ tenkinosi lygiosiomis

Anglijos „Premier“ lygoje pergales iškovojo be pralaimėjimų vis dar žengiantys čempionato lyderiai – „Liverpool“ ir „Manchester City“ klubai. „Manchester United“ rungtynes Old Traforde baigė be įvarčių.
„Liverpool“ futbolininkai
„Liverpool“ futbolininkai / „Scanpix“ nuotr.

„Manchester City“ išvykoje 4:0 patiesė „West Ham“ vienuolikę, visus taškus ant „i“ sudėliodamas dar pirmajame kėlinyje.

Įvarčius pelnė Davidas Silva (11 min.), Raheemas Sterlingas (19 min.) ir Leroy'us Sane (34 ir 90 min.).

„Liverpool“ priešingai – į visus klausimus atsakė antrajame kėlinyje, tačiau taip pat užtikrintai – 3:0 – nugalėjo namie žaidusią „Watford“ vienuolikę

Pasižymėjo Mohamedas Salah (67 min.), Trentas Alexanderis-Arnoldas (76 min.) ir Roberto Firmino (89 min.).

Beje, nuo 82-os minutės „Liverpool“ žaidė be pašalinto Jordano Hendersono.

„Man City“ su 35 taškais pirmauja čempionate, „Liverpool“ su 33 taškais kvėpuoja į nugarą.

„Man United“ (21 taškas) namuose sužaidė 0:0 su „Crystal Palace“ ir užleido 6-ą vietą Liverpulio „Everton“ ekipai (22 taškai), kuri namuose 1:0 nugalėjo „Cardiff City“.

„Raudonieji velniai“ gali nusiristi ir dar žemiau, jei sekmadienio rungtynėse „AFC Bournemouth“ (20 taškų) įveiks Londono „Arsenal“ klubą.