Prie aštuonių trečiąsias vietas UEFA Čempionų lygos grupių varžybose užėmusių Kijevo „Dinamo“ (Ukraina), Pirėjo „Olympiakos“ (Graikija), Sankt Peterburgo „Zenit“ (Rusija), Amsterdamo „Ajax “ (Olandija), Londono „Chelsea“ (Anglija), Borisovo BATE (Baltarusija), Lisabonos „Benfica“ (Portugalija) ir Klužo CFR 1907 (Rumunija) komandų bei jau anksčiau vietas atkrintamosiose varžybose užsitikrinusių Milano „Inter“ (Italija), Kazanės „Rubin“ (Rusija), Liono „Olympique“ (Prancūzija), Leverkuzeno „Bayer“ (Vokietija), Charkovo „Metalist“ (Ukraina), „Hanover 96“ (Vokietija), Romos „Lazio“ (Italija), Machačkalos „Anži“ (Rusija), „Genk“ (Belgija), Prahos „Sparta“ (Čekija), „Levante UD“ (Ispanija), taurės savininkė Madrido „Atletico“ (Ispanija), Plzeno „Viktoria“ (Čekija), Stambulo „Fenerbahce“ (Turkija), Menchengladbacho „Borussia“ (Vokietija), Bordo „Girondins“ (Prancūzija), „Newcastle United“ (Anglija), Dniepropetrovsko „Dnipro“ (Ukraina) ir „SSC Napoli“ (Italija) vienuolikių prisijungė „Liverpool“ (Anglija), Bukarešto „Steaua“ (Rumunija) bei „VfB Stuttgart“ (Vokietija) klubai.
Pirmąją nesėkmę keturių ekipų B grupės turnyro lyderių dvikovoje patyrė ir į antrąją poziciją smuktelėjo taurės savininkas Madrido „Atletico“ (Ispanija) klubas, svečiuose 0:1 (0:1) nusileidęs grupės nugalėtoja tapusiai Plzeno „Viktoria“ (Čekija) vienuolikei.
Kitame – jau nieko nelėmusiame – grupės susitikime pirmąją pergalę iškovojo Tel Avivo „Hapoel“ (Izraelis) futbolininkai, namuose 2:0 (0:0) nugalėję Koimbros „Academica“ (Portugalija) ekipą.
Galutinė B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
1. Plzeno „Viktoria“ (Čekija) 6 4 1 1 11:4 13
2. Madrido „Atletico“ (Ispanija) 6 4 0 2 7:4 12
----------
3. Koimbros „Academica“ (Portugalija) 6 1 2 3 6:9 5
4. Tel Avivo „Hapoel“ (Izraelis) 6 1 1 4 4:11 4
Kitų ketvirtadienį jau pasibaigusių susitikimų rezultatai:
A grupė -
„Udinese“ (Italija) – „Liverpool“ (Anglija) 0:1 (0:1)
Berno „Young Boys“ (Šveicarija) – Machačkalos „Anži“ (Rusija) 3:1 (1:1)
Galutinė A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
1. „Liverpool“ (Anglija) 6 3 1 2 11:9 10
2. Machačkalos „Anži“ (Rusija) 6 3 1 2 7:5 10
----------
3. Berno „Young Boys“ (Šveicarija) 6 3 1 2 14:13 10
4. „Udinese“ (Italija) 6 1 1 4 7:12 4
C grupė -
Limasolio AEL (Kipras) – Marselio „Olympique“ (Prancūzija) 3:0 (1:0)
Stambulo „Fenerbahce“ (Turkija) – Mgl. „Borussia“ (Vokietija) 0:3 (0:2)
Galutinė C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
1. Stambulo „Fenerbahce“ (Turkija) 6 4 1 1 10:7 13
2. Menchengladbacho „Borussia“ (Vokiet.) 6 3 2 1 11:6 11
----------
3. Marselio „Olympique“ (Prancūzija) 6 1 2 3 9:11 5
4. Limasolio AEL (Kipras) 6 1 1 4 4:10 4
D grupė -
Bordo „Girondins“ (Prancūzija) – „Newcastle United“ (Anglija) 2:0 (1:0)
„Maritimo“ (Portugalija) – „Club Bruges“ (Belgija) 2:1 (1:0)
Galutinė D grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
1. Bordo „Girondins“ (Prancūzija) 6 4 1 1 10:5 12
2. „Newcastle United“ (Anglija) 6 2 3 1 7:5 9
----------
3. „CS Maritimo“ (Portugalija) 6 1 3 2 4:6 6
4. „Club Bruges“ (Belgija) 6 1 1 4 6:11 4
E grupė -
„VfB Stuttgart“ (Vokietija) – „Molde“ (Norvegija) 0:1 (0:1)
„FC Kobenhavn“ (Danija) – Bukarešto „Steaua“ (Rumunija) 1:1 (0:0)
Galutinė E grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
1. Bukarešto „Steaua“ (Rumunija) 6 3 2 1 9:9 11
2. „VfB Stuttgart“ (Vokietija) 6 2 2 2 9:6 8
----------
3. „FC Kobenhavn“ (Danija) 6 3 1 2 5:6 8
4. „Molde FK“ (Norvegija) 6 2 0 4 6:8 6
F grupė -
„SSC Napoli“ (Italija) – „PSV Eindhoven“ (Olandija) 1:3 (1:2)
Dniepropetrovsko „Dnipro“ (Ukraina) – Solnos AIK (Švedija) 4:0 (2:0)
Galutinė F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
1. Dniepropetrovsko „Dnipro“ (Ukraina) 6 5 0 1 16:8 15
2. „SSC Napoli“ (Italija) 6 3 0 3 12:12 9
----------
3. „PSV Eindhoven“ (Olandija) 6 2 1 3 8:7 7
4. Solnos AIK (Švedija) 6 1 1 4 5:14 4
2012-2013 metų sezono Europos lygos turnyro nugalėtojas gegužės 15 dieną paaiškės Amsterdame (Olandija).