„Liverpool“ išleido pergalę iš rankų mače su Anglijos futbolo čempione „Manchester City“, „Arsenal“ gerbėjai vis dar laukia pirmojo įvarčio

AFP/„Scanpix“ nuotr. / Carlosas Tevezas (kairėje) pasinaudojo „Liverpool“ gynėjo Martino Skrtelio klaida.
Šaltinis: EuroFootball.lt
0

Sekmadienį „Anfield“ stadione sužaistose centrinėse Anglijos „Premier“ lygos II turo rungtynėse po tašką pasidalino „Liverpool“ ir „Manchester City“ futbolininkai – finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo rezultatyvias lygiąsias 2:2.

Šeimininkai į priekį įsiveržė 34 minutę, kuomet po Steveno Gerrardo pakelto kampinio stipriu smūgiu galva vartininkui Joe Hartui vilčių nepaliko gynėjas Martinas Skrtelis.

Antrojo kėlinio viduryje po sumaišties baudos aikštelėje Yaya Toure atstatė susitikimo pusiausvyrą, tačiau netrukus, 66 minutę, Luisas Suarezas nepriekaištingu baudos smūgiu vėl išvedė „raudonuosius“ į priekį.

Vis dėlto čempionų titulą ginantys Roberto Mancini auklėtiniai išplėšė lygiąsias, mat 80 minutę nedovanotinai suklydo tas pats M.Skrtelis – neseniai sutartį su „Liverpool“ pratęsęs slovakas neapdairiai atidavė kamuolį Carlosui Tevezui, kuris lengvai susidorojo su prieš jį likusiu vieninteliu Jose Reina.

Kitoje dvikovoje vėl be pergalės ir įvarčių liko Londono „Arsenal“ vienuolikė – „kanonieriai“ mačą išvykoje su „Stoke“ ekipa baigė nulinėmis lygiosiomis.

Primename, jog prieš savaitę „Arsenal“ tokiu pačiu rezultatu sužaidė ir su „Sunderland“.