„Liverpool“ ketvirtfinalyje mušė 11 įvarčių, „Bayer“ išsigelbėjo stebuklingai

UEFA Europos lygoje ketvirtadienio vakarą paaiškėjo visos ketvirtfinalyje žaisiančios komandos.
Darwinas Nunezas
Darwinas Nunezas / Scanpix/IMAGO/Sportimage nuotr.

Prieš savaitę pradėtą darbą užbaigė ir užtikrintai tolyn žengė „Liverpool“ klubas. Jurgeno Kloppo auklėtiniai namuose net 6:1 nušlavė Prahos „Sparta“, o bendrą dvejų rungtynių akistatą laimėjo 11:2, nes pirmajame susitikime Čekijoje triumfavo 5:1.

Atsakomajame susitikime keturi įvarčiai krito jau per pirmąjį ketvirtį valandos.

Pasižymėjo Darwinas Nunezas (7 min.), Bobby Clarkas (8 min.), Mohamedas Salahas (10 min.) ir Cody Gakpo (14 min.).

Antrajame kėlinyje čekų talžymą pratęsė Dominiko Szoboszlai'aus (48 min.) ir C.Gakpo (55 min.) tikslūs smūgiai.

Paguodos įvartį čekų klubų 42-ąją minutę pelnė Veljko Birmančevičius.

Įspūdingu būdu į ketvirtfinalį prasibrovė Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse šį sezoną dominuojantis Lėverkuzeno „Bayer“ klubas.

Jis namuose 3:2 nugalėjo Agdamo „Qarabag“ komandą iš Azerbaidžano ir bendrą dvejų rungtynių akistatą laimėjo 5:4 (pirmos rungtynės baigėsi 2:2).

Svečiai pirmavo 2:0 atsakomųjų rungtynių antrajame kėlinyje po Abdellah Zubiro (58 min.) ir Juninho (67 min.) įvarčių, nors 63-ąją minutę raudoną kortelę užsidirbo Elvinas Cafargulijevas.

Jeremie Frimpongui pavyko sušvelninti rezultatą 72-ąją minutę, bet atrodė, kad Azerbaidžano klubas gali iškovoti sensacingą pergalę.

Vis dėlto Patrickas Schickas trečią ir septintą pridėto laiko minutėmis įmušė du įvarčius ir dramatiškai nutiesė „Bayer“ kelią į ketvirtfinalį.

Į jį taip pat pateko ir Londono „West Ham United“, Marselio „Olympique“, „AC Milan“, Lisabonos „Benfica“, „AS Roma“ ir Bergamo „Atalanta“.