„Liverpool“ naujokas – išvarytas, Anglijos vicečempionai – be pergalių

75 mln. eurų šią vasarą kainavęs urugvajietis Darwinas Nunezas pirmą sykį žengė į aikštę nuo pirmųjų minučių, bet „Liverpool“ ir vėl liko be pergalės „Premier“ lygoje.
Darwinas Nunezas
Darwinas Nunezas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Anglijos vicečempionai namie sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:1) su Londono „Crystal Palace“ futbolininkais.

Svečiai netikėtai išsiveržė į priekį 32 minutę, kai Wilfriedas Zaha pabėgo nuo varžovų ir pataikė į tolimąjį vartų kampą.

„Liverpool“ spaudė varžovus ir atakavo jų vartus, bet 57-ąją minutę liko žaisti be vieno žaidėjo.

Prieš tai kelių dėkingų progų neišnaudojęs D.Nunezas prarado šaltą protą, kai Joachimas Andersenas stumtelėjo jį į nugarą, ir atsakė varžovui smūgiu galva. Teisėjas išsitraukė raudoną kortelę.

Net ir likęs be vieno žaidėjo „Liverpool“ ir toliau atakavo, bet „raudoniesiems“ tikslą pasiekti pavyko tik sykį.

61-ąją minutę kamuolį į vartus pasiuntė kolumbietis Luisas Diazas, prieš tai surengęs fantastišką solo reidą ir išmaudęs pusę varžovų komandos.

Laimėti „Liverpool“ nepavyko ir „Premier“ lygos starte (lygiosios 2:2 su Londono „Fulham“), tad po dviejų turų Jurgeno Kloppo auklėtiniai yra surinkę tik 2 taškus ir žengia vos dvylikti.

Pirmąjį tašką iškovojusi „Crystal Palace“ – šešiolikta.