2016-01-27 00:30

„Liverpool“ po baudinių serijos pateko į Anglijos lygos taurės finalą

Anglijos lygos taurės pusfinalio atsakomosiose rungtynėse „Liverpool“ po baudinių serijos 6:5 nugalėjo „Stoke City“ ir žengė į finalą.
Jurgenas Kloppas
Jurgenas Kloppas
Temos: 1 FC Liverpool

Marko Arnautovičius pirmojo kėlinio pabaigoje įmušė įvartį ir išvedė „Stoke“ ekipą į priekį.

Per likusį laiką nei viena ekipa nepasižymėjo, todėl komandoms reikėjo žaisti pratęsimą. Jo metu taip pat įvarčių užfiksuota nebuvo.

Nugalėtojas paaiškėjo tik baudinių serijos metu. Pirmasis neįmušė „Stoke“ puolėjas Peteris Crouchas. „Liverpool“ ekipai baudinio nerealizavo Emre Canas.

Marco Muniesa smūgį atrėmė Simonas Mignolet. Joe Allenas įmušė lemiamą baudinį ir išvedė „Liverpool“ ekipą į finalą.

Pastarąjį kartą „Stoke“ ekipa „Anfield“ stadione pergalę šventė 1959 metais.

Pirmose pusfinalio rungtynėse „Liverpool“ šventė pergalę 1:0.

„Liverpool“ klubui priklauso turnyro rekordas – jis taurę laimėjo net aštuonis kartus.

Finalas vyks vasario 28 dieną. Kitame pusfinalyje varžosi „Manchester City“ ir Liverpulio „Everton“.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą