-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!

„Liverpool“ po pergalės prieš „Newcastle“ grįžo į „Premier“ lygos lyderių penketą

Anglijos „Premier“ lygoje pirmadienio vakare buvo sužaistos vienerios 32-ojo turo rungtynės, kuriose „Liverpool“ futbolininkai 2:0 įveikė „Newcastle United“.
Joe Allenas
Joe Allenas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Liverpulio futbolininkai atsigavo po dviejų pralaimėjimų iš eilės ir namuose įveikė „Newcastle“, kuris patyrė jau penktąją nesėkmę paeiliui.

Pirmajame kėlinyje „Raudonuosius“ į priekį išvedė Raheemas Sterlingas (9 min.), o antrajame pasižymėjo Joe Allenas (70 min.).

83 min. „Newcastle“ liko žaisti dešimtiese, kai Moussa Sissoko užsidirbo antrą geltoną kortelę per 5 minutes ir turėjo palikti aikštę.

„Liverpool“ ekipai ši pergalė labai svarbi, mat ir toliau yra galimybė užimti ketvirtąją vietą, kuri garantuoja vietą UEFA Čempionų lygos atrankoje.

Šiuo metu 4-i rikiuojasi „Manchester City“ (61 tšk.), o „Liverpool“ atsilieka 4 taškais. Visai čia pat žengia ir „Southampton“ (56 tšk.) bei „Tottenham Hotspur“ (54 tšk.).

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?