„Liverpool“ sutriuškino „Tottenham“ ir tapo Anglijos čempionato lyderiais

Sekmadienį Anglijoje sužaistos dvejos „Premier“ lygos 32-ojo turo rungtynės, po kurių pasikeitė pirmenybių lyderis.
Luisas Suarezas
„Liverpool“ / „Scanpix“ nuotr.

Londone susitiko vietos „Fulham“ klubas ir Liverpulio „Everton“ futbolininkas. Pergalę rezultatu 3:2 mačo pabaigoje išplėšė „irisai“.

Pirmieji į priekį įsiveržė Roberto Martinezo vyrai, kuomet į savus vartus įvartis buvo užskaitytas „Fulham“ vartininkui Davidui Stockdale'ui

Tačiau aikštės šeimininkai nepalūžo ir 71-ąją minutę Ashkanas Dejagah išlygino rezultatą. Vis dėlto lemiamą tašką šiame susitikime padėjo po keitimo aikštėje pasirodę Kevinas Mirallas ir Stevenas Naismithas. Jie mušė įvarčius atitinkamai 79 ir 87 min.

Tai buvo penktoji iš eilės „Everton“ pergalė ir klubas dabar 4 taškais atsilieka nuo ketvirtosios vietos bei turi mačą atsargoje.

Vėliau vykusiame susitikime Brendano Rodgerso vadovaujama „Liverpool“ ekipa namuose 4:0 sutriuškino Londono „Tottenham Hotspur“.

Jau antrąją minutę į savus vartus įsimušė Yoanas Kaboulas, o kėlinio viduryje rezultatą padvigubino Luisas Suarezas.

Antrajame kėlinyje po įvartį įmušė saugai Philippe'as Coutinho (55 min.) ir Jordanas Hendersonas (75 min.).

Po šių rungtynių „Liverpool“ ekipa pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą su 71 tašku. Antroje su 69 taškais yra „Chelsea“, o trečias – „Manchester City“ su 67 taškais ir dviem rungtynėmis atsargoje.