„Liverpool“ triumfas – X.Shaqiri dublis nokautavo „Manchester United“

Anglijos futbolo lygos klasikoje „Liverpool“ namuose 3:1 nukovė „Manchester United“ futbolininkus ir išsaugojo pirmąją vietą „Premier“ lygoje.
Xherdanas Shaqiri
Xherdanas Shaqiri / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Liverpulio klubas į priekį išsiveržė 24 minutę, kai po Fabinho perdavimo kamuolį puikiai susistabdė ir į vartus nukreipė Sadio Mane.

Po dešimties minučių „Manchester United“ išnaudojo „Liverpool“ vartininko Alissono klaidą ir išlygino rezultatą. Šis atmušė kamuolį prieš save ir pribėgęs Jesse Lingardas jį nukreipė į vartus.

Antrajame kėlinyje Jurgenas Kloppas pademonstravo puikią uoslę į aikštę išleisdamas Xherdaną Shaqiri. Šis jau po trijų minučių pasiuntė kamuolį į vartus ir išvedė „Liverpool“ į priekį.

80-ąją minutę X.Shaquiri pridėjo dar vieną įvartį.

Bedantis Mančesterio klubas tik penkis kartus smūgiavo varžovų vartų link, „Liverpool“ – net 33.

45 taškus turintis Liverpulio klubas „Premier“ lygoje užima pirmąją vietą ir vienu tašku lenkia „Manchester City“.

„Manchester United“ turi 26 taškus ir rikiuojasi šeštas.