„Liverpool“ užkopė į antrąją vietą Anglijos lygoje

„Liverpool“ nepralaimėtų namų rungtynių „Premier“ lygoje serija prasitęsė iki šešiolikos, o klubas užkopė į antrąją vietą po pergalės namie 4:1 prieš „West Ham United“ šeštadienį.
„Liverpool“ palypėjo į antrąją vietą Anglijos lygoje.
„Liverpool“ palypėjo į antrąją vietą Anglijos lygoje. / „Scanpix“/AP nuotr.

Su 57 taškais po 28 mačų Liverpulio komanda atsilieka 15 taškų nuo čempionato lyderio „Manchester City“ klubo, bet aplenkė „Manchester United“, kuris kuris turi tašku mažiau ir sekmadienį žais namie su ketvirtą poziciją užimančia Londono „Chelsea“ (53 taškai).

Liverpulio komandos atakų trejetas – Mohamedas Salah, Sadio Mane ir Roberto Firmino vėl pasižymėjo įvarčiais kiekvienas, po to, kai saugas Emre Canas išvedė šeimininkus į priekį 29 minutę.

„Priekyje yra trys laimingi berniukai, kuriems likusi komanda dalina perdavimus ir žaidžia gerai, todėl mums ir sekasi, – BBC sakė Senegalo puolėjas S.Mane. – Tiesą sakant, gerai žaidėme nuo pat pradžių. Įmušėme keturis įvarčius ir sukūrėme tiek daug progų. Spaudėme juos kaip komanda.“

Anglijos šeštadienio rungtynių rezultatai:

„Liverpool“ – „West Ham United“ 4:1

29' [1:0] E.Canas

51' [2:0] M.Salah

57' [3:0] R.Firmino

59' [3:1] M.Antonio

77' [4:1] S.Mane

Leicester CityStoke City 1:1

43' [0:1] X.Shaqiri

70 [1:1] J.Butlantas (į savo vartus)

„Bournemouth“ – „Newcastle United“ 2:2

17' [0:1] D.Gayle'as

45' [0 :2] D.Gayle'as

80' [1:2] A.Smithas

89' [2:2] D.Goslingas

„Brighton“ – „Swansea City“ 4:1

18' [1:0] G.Murray

69' [2:0] G.Murray

73' [3 :0] A.Knockaertas

85' [3 :1] T.Abrahamas

90' [4:1] J.Locadia

„West Bromwich Albion“ – „Huddersfield Town“ 1:2

47' [0:1] R.van La Parra

56' [0:2] S.Mounie

64' [1:2] C.Dawsonas

„Burnley“ – „Southampton“ 1:1

67' [1:0] A.Barnesas

90' [1:1] M.Gabbiadini

„Watford“ – „Everton“ 1:0

79' [1:0] T.Deeney

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas