TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK

„Liverpool“ vejasi lyderius (video)

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / P.Čechą „Liverpool“ puolėjas Fernando Torresas per dvi minutes nuginklavo dukart.
Šaltinis: BNS
0

Keturioliktą pergalę Anglijos futbolo pirmenybių 24-o turo rungtynėse iškovojo antrą vietą dvidešimties komandų turnyre užimantis „Liverpool“ klubas.

„Liverpool“ iki dviejų taškų sumažino atsilikimą nuo lyderio pozicijoje esančio ir čempiono titulą ginančio „Manchester United“ (53 taškai) klubo. Sekmadienį namie „Liverpool“ ekipa 2:0 (0:0) nugalėjo į trečią poziciją iš antrosios nukritusius Londono „Chelsea“ (48 taškai) futbolininkus.

Abu įvarčius nugalėtojams pelnė ispanas Fernando Torresas (89 ir 90 min.).

Keistas dvikovos teisėjo sprendimas – ar tikrai nieko nebuvo?

Kitas sekmadienio 24-o turo mačas tarp „Newcastle United“ ir „Sunderland“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:1). Svečiai pirmavo po Djibrilo Cisse (33 min.) įvarčio, o rezultatą išlygino Shola Ameobi (69 min. iš 11 m baudinio).