Londono „Arsenal“ patyrė nelauktą pralaimėjimą namuose

Pirmadienį Anglijos „Premier“ lygoje vyko vienintelis mačas – „Emirates“ stadione šeimininkė „Arsenal“ ekipa netikėtai pralaimėjo vis geresnę formą demonstruojantiems „Wigan“ futbolininkams rezultatu 1:2 (1:2).
Rungtynių akimirka / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Rungtynes aktyviau pradėjo šeimininkai, tačiau puikiomis kontratakomis pasinaudojusi „Wigan“ ekipa per dvi minutes įmušė du įvarčius ir „Arsenal“ futbolininkai 8-ąją minutę atsiliko 0:2.

21-ąją minutę gynėjas Thomasas Vermaelenas pasiuntė kamuolį galvą į „Wigan“ vartų tinklą ir taip sušvelnino varžovų pranašumą – 1:2.

Antrajame kėlinyje „Arsenal“ atstovai pradėjo žaisti dar aktyviau ir visiškai užspaudė svečius prie jų baudos aikštelės. Nuo 74-osios minutės „kanonierių“ strategas Arsene‘as Wengeras nusprendė dar labiau rizikuoti ir vietoj gynėjo į aikštę išleido atakuojantį saugą, tačiau ir tai nepadėjo – „Wigan“ ekipa išsaugojo pranašumą ir iškovojo tris taškus.

„Arsenal“ 1 – 2 „Wigan“
7‘ [0 – 1] Franco Di Santo
8‘ [0 – 2] Jordi Gomez
21‘ [1 – 2] Thomas Vermaelen.

„Arsenal“ turnyrinėje lentelėje užima trečiąją vietą (64 tšk.). Nuo lyderio „Manchester United“ Londono klubą skiria 18 taškų, o „Tottenham“, kuris užima penktąją vietą lenkia penkiais taškais.