Londono „Chelsea” laimėjo „Asia Trophy“ futbolo turnyrą

Fernando Torresas pelnė antrąjį mačo įvartį
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Fernando Torresas pelnė antrąjį mačo įvartį
Šaltinis: halftime.lt
0

Šeštadienį vyko paskutiniai draugiško turnyro „Asia Trophy“ susitikimai. Šio turnyro finale susitiko du Anglijos „Premier” lygos klubai, tai Birmingemo „Aston Villa” ir Londono „Chelsea”.

Varžybas labai sėkmingai pradėjo „mėlynieji”, kurie į priekį išsiveržė jau pirmąją rungtynių minutę, kuomet varžovų vartininką nuginklavo Joshua McEachranas.

Sekantis ir kaip vėliau paaiškėjo paskutinis mačo įvartis krito 59-ą minutę, kai Fernando Torresas vienu lietimu pasiuntė kamuolį į „Villa” ekipos vartų tinklą.

Tuo tarpu šio draugiško turnyro dvikovoje dėl trečiosios vietos susitiko „Kitchee” ir „Blackburn” komandos. Šiose varžybose įtikinamą pergalę rezultatu 3-0 šventė klubas iš Anglijos.

Įvarčius „Blackburn” ekipai šiose varžybose pelnė Mauro Formica, Davidas Dunnas ir Nickas Blackmanas. Pastarasis futbolininkas kamuolį į vartų tinklą pasiuntė nuo vienuolikos metrų atžymos.

Rezultatai:

„Aston Villa” 0 – 2 „Chelsea”
1' [0 – 1] Joshua McEachran
59' [0 – 2] Fernando Torres

„Kitchee” 0 – 3 „Blackburn”
35' [0 – 1] Mauro Formica
70' [0 – 2] David Dunn
85' [0 – 3] Nick Blackman (11 m.)