2016 12 14 /2016 12 15

Londono „Chelsea“ vis labiau tolsta: iškovojo 10-ąją pergalę iš eilės

Anglijos čempionate trečiadienį buvo žaidžiami 16-ojo turo susitikimai. Londono „Chelsea“ toliau žengia pergalingu taku, o Antonio Conte galingais žingsniais artėja prie pirmojo „Premier“ lygos titulo.
Diego Costa
Diego Costa / „Scanpix“ nuotr.

Londono klubas iškovojo jau dešimtąją pergalę iš eilės, svečiuose 1:0 palauždamas „Sunderland“ futbolininkus.

Pergalingą įvartį 40-ąją dvikovos minutę pelnė Cescas Fabregasas.

Šiose rungtynėse „mėlyniesiems“ dėl kelio traumos negalėjo padėti Edenas Hazardas, tačiau lyderio estafetę iš belgo puikiai perėmė Willianas ir C.Fabregasas.

Artimiausias persekiotojas „Liverpool“ klubas atsilieka jau šešiais taškais. Mersisaido ekipa taip pat svečiuose 3:0 sutriuškino „Middlesbrough“ vienuolikę.

Jurgeno Kloppo auklėtiniai pasinaudojo Londono „Arsenal“ kluptelėjimu, kuris 1:2 svečiuose nusileido kitai Liverpulio ekipai „Everton“.

Po dviejų pralaimėjimų sunkią pergalę 2:0 namuose prieš „Watford“ pavyko iškovoti ketvirtoje vietoje žengiančiam „Manchester City“. Josepo Guardiolos komandai tris taškus lėmė 33-ąją minutę Pablo Zabaletos ir 86-ąją Davido Silvos taiklūs smūgiai.

„Sunderland“ – Londono „Chelsea“ 0:1
40' [0:1] Cescas Fabregasas

„Middlesbrough“ – „Liverpool“ 0:3
29' [0:1] Adamas Lallana
60' [0:2] Divockas Origi
68' [0:3] Adamas Lallana

„West Ham United“ – „Burnley“ 1:0
45+3' [0:1] Markas Noble'as

„Crystal Palace“ – „Manchester United“ 1:2
45+2' [0:1] Paulis Pogba
66' [1:1] Jamesas McArthuras
88' [1:2] Zlatanas Ibrahimovičius

„Manchester City“ – „Watford“ 2:0
33' [1:0] Pablo Zabaleta
86' [2:0] Ddavidas Silva

„Stoke City“ – „Southampton“ 0:0
23' Marko Arnautovičius („Stoke“) pašalintas iš aikštės