Londono derbyje „Arsenal“ futbolininkai sutriuškino „Tottenham“ ekipą

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje buvo žaidžiamos pirmosios 12-ojo turo rungtynės. „Fly Emirates“ stadione susitiko du nuožmiausi Londono klubai – „Arsenal“ ir „Tottenham“. Pergalę rezultatu 5-2 iškovojo A. Wengero auklėtiniai.
Olivier Giroud ir Theo Walcottas
Olivier Giroud ir Theo Walcottas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pirmąjį kėlinį aktyviau pradėjo svečiai ir kelis kartus buvo sukūrę pavojingų epizodų. 10-ąją minutę „Tottenham“ į priekį išvedė Emmanuelis Adebayoras, kai kamuolį į vartų tinką pasiuntė po neužtikrinto W.Szczesny žaidimo.

Tačiau pirmojo įvarčio autorius jau po aštuonių minučių buvo išvarytas iš aikštelės, kai po grubios pražangos prieš Santi Cazorla buvo parodyta raudona kortelė.

„Arsenal“ futbolininkai žaidėjų pranašumu pasinaudojo ir jau 24-ąją minutę po Theo Walcotto aukšto perdavimo rezultatą galva išlygino Peras Mertesackeris.

42-ąją minutę „Arsenal“ klubo palaikyti susirinkę sirgaliai dar kartą turėjo pakilti nuo savo sėdimų vietų, kai įvartį pelnė vokietis Lukas Podolskis.

Šio rezultato „Guneriams“ nepakako ir kėlinio pabaigoje rezultatą po S.Cazorlos puikaus perdavimo padvigubino Olivieris Giroud.

Antrajame kėlinyje „Arsenal“ futbolininkai nemažino apsukų ir 60-ąją minutę po tikslaus L.Podolskio perdavimo pasižymėjo ispanas S.Cazorla.

Vis dėlto, rezultatą 71-ąją minutę iš maždaug 20-ies metrų sušvelnino Gareth‘as Bale‘as, tačiau varžovai pačioje rungtynių pabaigoje sugebėjo atsakyti tuo pačiu, kai įvartį po Alex‘o Oxlade-Chamberlaino pelnė T.Walcottas.

„Arsenal“ – „Tottenham“ 5:2

10‘ [0 – 1] E.Adebayoras
24‘ [1 – 1] P.Mertesackeris
42‘ [2 – 1] L.Podolskis
45‘ [3 – 1] O.Giroud
60‘ [4 – 1] S.Cazorla
71‘ [4 – 2] G.Bale'as
90‘ [5 – 2] T.Walcottas