Londono derbyje – skaudus „Arsenal“ smūgis „Chelsea“ ekipai

Londono derbis Anglijos „Premier“ lygoje baigėsi gana netikėtai – „Chelsea“ ekipa namuose 2:4 krito prieš „Arsenal“.
Londono „Arsenal“ futbolininkai švenčia pergalę prieš „Chelsea“
Londono „Arsenal“ futbolininkai švenčia pergalę prieš „Chelsea“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Edwardas Nketiah 13-ąją minutę išvedė „Arsenal“ į priekį, bet Timo Werneris po keturių minučių rezultatą lygino.

Emile'is Smithas-Rowe vėl suteikė svečiams pranašumą 27-ąją minutę, o Cesaras Azpilicueta 32-ąją minutę rezultatą pavertė 2:2.

Vis dėlto antrajame kėlinyje „Arsenal“ įrodė pranašumą. Tai lėmė E.Nketiah ir Bukayo Saka įvarčiai 57-ąją ir 92-ąją minutėmis.

„Chelsea“ po pralaimėjimo liko su 62 taškais ir vis dar žengia trečioje vietoje, „Arsenal“ turi 57 taškus ir yra penktas.

Pergalę iškovojo ir į pirmąją vietą lygoje sugrįžo „Manchester City“ futbolininkai, 3:0 nugalėję „Brighton & Hove Albion“.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Riyadas Mahrezas (53 min.), Philas Fodenas (65 min.) ir Bernardo Silva (82 min.).

Mančesterio komanda su 77 taškais pirmauja lygoje, tačiau „Liverpool“ atsilieka vos taškeliu.