-35% metinei prenumeratai. Maža kaina - didelė vertė.
Išbandyti
Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Luisas Suarezas: „Dabar moku už klaidą, kurią padariau“

Penktadienį pirmą kartą su naujais savo komandos draugais treniravęsis „Barcelona“ futbolo klubo puolėjas Luisas Suarezas pareiškė esąs laimingas, nes „vėl gali jaustis futbolininku“.
Luizas Suarezas
Luizas Suarezas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.


Sporto arbitražo teismas nepatenkino urugvajiečio apeliacijos bei paliko jam FIFA skirtą bausmę. L. Suarezas turės praleisti aštuonis nacionalinės rinktinės susitikimus ir 4 mėnesius negali žaisti futbolo klube.
 
Tiesa, kai kurias sankcijas arbitražas vis tik sušvelnino: žaidėjui leista treniruotis ir rungtyniauti draugiškuose mačuose.

Dabar moku už klaidą, kurią padariau. Situacija nebuvo gera, nes negalėjau treniruotis su komanda, tačiau dabar viskas jau yra neblogai. Aš pagaliau vėl jaučiuosi esąs futbolininku. 
 

„Dabar moku už klaidą, kurią padariau. Situacija nebuvo gera, nes negalėjau treniruotis su komanda, tačiau dabar viskas jau yra neblogai. Aš pagaliau vėl jaučiuosi esąs futbolininku. Šiuo metu galvoju tik apie ateitį. Reikia tinkamai pasiruošti naujajam sezonui“, – po pirmosios treniruotės įspūdžiais dalijosi L. Suarezas.
 
Katalonijos ekipos naujokas pagaliau bus pristatytas komandos fanams. Tai įvyks prieš draugiškas „Barcelona“ rungtynės su svečiais iš Meksikos, „Club Leon“. L. Suarezas taip pat galės žaisti šiame mače – Joano Gamperio taurės fiesta yra laikoma naujojo „Barcelona“ komandos sezono atidarymu.
 
„Nekantrauju pradėti rungtyniauti. Svarbu pradėti bendrauti su sirgaliais, pajusti Camp Nou stadiono dvasią. Dėkoju visiems, kurie mane palaikė, dėkoju “Barcelona„ klubui už tai, ką dėl manęs padarė“, – pažymėjo urugvajietis.
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Reklama
„Daktare, man pašalino tulžies pūslę, tačiau aš nesijaučiu gerai...“
„TOPsport A lygos tribūna“: „Panevėžio“ krizė, karštosios kėdės ir prezidentas svečiuose
Užsisakykite 15min naujienlaiškius