Luko Spalvio ekipa Danijoje nugalėjo Aurelijaus Skarbaliaus treniruojamą komandą

Penkioliktąją pergalę Danijos futbolo čempionato XXVII turo rungtynėse iškovojo dvylikos komandų turnyro lyderis Luko Spalvio Olborgo „Aalborg BK“ (52 tšk.) klubas, svečiuose 2:0 (0:0) nugalėjęs vienuoliktojoje pozicijoje likusią vartininko Emilijaus Zubo „Viborg FF“ (27 tšk.) vienuolikę, kurį treniruoja Aurelijus Skarbalius.
Lukas Spalvis
Lukas Spalvis / V.Knyzelio nuotr.

Devyniolikmetis L.Spalvis žaidė iki 71 minutės, kai jį pakeitė Jeppe Curthas, o Emilijus Zubas vėl liko atsargoje.

Šeimininkai nuo 25 minutės žaidė be pašalinto iš aikštės Wiltono Figueiredo (25 min.), o svečių gretose kiekybinę persvarą išnaudojo Jakobas Alhmanas (49 min.) ir Jakobas Egeris (60 min. į savo vartus).