Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Salės futbolo čempionai sieks apginti titulą, naujokai – „įkasti“ senbuviams

„Lokomotyvas“ su taure
V.Knyzelio/LFF.lt / „Lokomotyvas“ su taure
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvos salės futbolo A lygos naujojo sezono startas – jau čia pat. Į pirmuosius mūšius sezonui besirengiančios komandos stos jau lapkričio 8 – 9 dienomis. Šį sezoną lygoje rungtyniaus devynios ekipos, kurios sieks bendro tikslo – Lietuvos salės futbolo čempionų vardo.

Prieš naujojo sezono startą svetainė futsal.lt pakalbino „Vytis-LG“, FRK-LSU „Atleto“, „Lokomotyvo“ ir „Baltijos“ ekipų atstovus, kurie pasidalino mintimis apie sezono pasirengimą bei keliamus tikslus.

"Vytis-LG"  ekipos stiprybė – užsidegimas

Lygos naujokų, ekipos „Vytis-LG“ vadovas Aurinas Ivaškevičius teigė, kad naujai suburtai komandai didelių tikslų nekelia, tačiau visas komandos pajėgumas išryškės po pirmojo rato: „Mūsų komanda yra nauja, todėl didelių tikslų nekeliame. Viskas geriausiai pasimatys po pirmojo rato.“

Kalbant apie mūsų ekipos stipriąsias ir silpnąsias puses, galėčiau paminėti, kad stiprioji mūsų pusė – vartininkai, o silpnoji – kol kas trūkstamas komandinis susižaidimas.

Besiruošdami naujajam sezonui, „Vytis-LG“ savo jėgas išmėgino su Alytaus „Auskos“ klubu. A. Ivaškevičiaus teigimu, pasiruošimo metu išryškėjusios komandos stiprybės – pajėgūs vartininkai: „Pasiruošimas buvo labai trumpas, todėl spėjome sužaisti tik vienerias draugiškas rungtynes Alytuje su „Auskos“ komanda. Kalbant apie mūsų ekipos stipriąsias ir silpnąsias puses, galėčiau paminėti, kad stiprioji mūsų pusė – vartininkai, o silpnoji – kol kas trūkstamas komandinis susižaidimas.“

Savaitgalį prasidedančio naujojo sezono su nekantrumu laukia ir „Vytis-LG“ ekipos žaidėjai.

„Nuotaika komandoje labai gera, visi vyrai noriai treniruojasi. Visa komanda su nekantrumu laukia sezono pradžios“, – mintimis dalijosi „Vytis-LG“ direktorius A. Ivaškevičius.

FRK-LSU „Atletas“ sieks pagerinti praėjusio sezono rezultatą

Antrus metus Lietuvos salės futbolo A lygoje rungtyniausiantys FRK-LSU „Atletas“ šį sezoną tikisi pasirodyti geriau ir pasiekti daugiau pergalių.

„Praėjusį sezoną mūsų jauna studentų komanda tikrai gavo daug patirties, buvo iš ko pasimokyti, pamatyti savo klaidas ir bėdas, todėl naujajame sezone tikimės daugiau pergalių ir kiek įmanoma aukštesnės vietos“, – apie sezono planus kalbėjo klubo treneris Marius Bezykornovas.

Trenerio teigimu, besiruošiant sezonui labiausiai trūko laiko, tačiau dėl to komanda optimizmo neprarado ir sieks parodyti geriausius rezultatus: „Laikas nėra mūsų sąjungininkas. Lietuvoje salės futbolas nėra žaidžiamas visus metus, juo pradedame ir pabaigiame metus. Didžiąją metų dalį karaliauja didysis futbolas – ne išimtis ir mūsų komanda. Dėl to bus sunku salės futbolo čempionato pradžioje demonstruoti kokybišką žaidimą. Nors kaip sakoma, studentui visados pritrūksta vienos nakties prieš egzaminą.“

Laikas nėra mūsų sąjungininkas. Lietuvoje salės futbolas nėra žaidžiamas visus metus, juo pradedame ir pabaigiame metus. Didžiąją metų dalį karaliauja didysis futbolas. 

FRK-LSU „Atletas“ gali pasigirti puikia vidine komandos atmosfera, o ekipoje netrūksta ir emocinių lyderių.

„Mūsų kolektyvas draugiškas, palaikome šiltą atmosferą, pagarbą vienas kitam. Emociniai lyderiai, priklausomai nuo situacijos, keičiasi, kas vieną dieną lyderis – kitą dieną gali savo poziciją perduoti kitam“, – kalbėjo M. Bezykornovas.

Komandos treneris taip pat pamėgino įvardinti FRK-LSU „Atleto“ pliusus ir minusus: „Mūsų stiprioji pusė bus tikėjimas tuo, ką darome ir ko siekiame bei jaunatviškas maksimalizmas, silpnoji pusė – patirties stoka“.

„Lokomotyvas“ sieks apginti čempionų titulą

Praėjusį sezoną Radviliškio „Lokomotyvo“ ekipa tapo Lietuvos salės futbolo A lygos čempione, todėl šiais metais sau kelia ne mažesnius tikslus.

„Šį sezoną sau keliame tikslą apginti čempionų titulą“, – drąsiai apie sezono tikslus kalbėjo „Lokomotyvo“ klubo vadovas Marijus Rimas.

M. Rimo teigimu, pasiruošimui kiek trukdė salių paieška treniruotėms komandai patogiu laiku: „Pasiruošimas nebuvo labai sklandus ir vykęs. Trūksta geresnių salių treniruotis žaidėjams patogesniu laiku.“

„Šį sezoną sau keliame tikslą apginti čempionų titulą“, – drąsiai apie sezono tikslus kalbėjo „Lokomotyvo“ klubo vadovas Marijus Rimas.

Pernai metų čempionai praėjusį sezoną galėjo pasigirti individualiai stipriais žaidėjais. M. Rimo teigimu, šiaip metais ekipa kiek pasikeitusi: „Praėjusių metų sezone mūsų stiprioji pusė buvo individualus žaidėjų meistriškumas. Šiemet sudėtis kiek pasikeitė, draugiškų rungtynių buvo mažai, todėl dar sunku išskirti stipriąsias ar silpnąsias puses. Komandoje būdavo nebloga vidinė atmosfera, žaidėjai jau seniai bendrauja tarpusavyje.“

„Lokomotyvo“ vadovo manymu, gerą atmosferą komandoje sukuria jaučiamą pagarba vienas kitam, kuri leidžia draugiškai sutarti: „Tarpusavyje žaidėjai sutaria gerai ir vidinė atmosfera nebloga. Ryškių emocinių lyderių nėra, bet svarbu, kad žaidėjai jaučia tarpusavio pagarbą vienas kitam.“

Panevėžio „Baltija“ sieks pasirodyti maksimaliai

Panevėžio „Baltijos“ komandos treneris Arūnas Šteinas teigė, kad konkrečių tikslų ekipai kol kas nekelia, bet pažada, kad visi žaidėjai aikštelėje sieks maksimalių rezultatų.

„Konkrečių tikslų komandai nekeliame. Stengsimės kovoti ir kiekvienose rungtynėse siekti maksimumo“, – mintimis dalijosi A. Šteinas.

Pasiruošimas naujajam sezonui panevėžiečiams buvo ganėtinai sklandus, o visi futbolininkai atsidavę dirba treniruočių metu. Maža to, ekipoje vyrauja puiki atmosfera: „Komandos pasiruošimas buvo ganėtinai teigiamas. Žaidėjai pasiilgę salės futbolo, noriai dirba per treniruotes. Komandos atmosfera puiki, vyrauja draugiški santykiai. Visa komanda puikiai supranta vienas kitą.“

Kaip pagrindinius „Baltijos“ sėkmės kozirius, A. Šteinas įvardijo patyrusių žaidėjų ir gabaus jaunimo tandemą: „Mūsų komandos stipriosios pusės tos, kad esame visi iš vieno miesto, taip pat turime tiek patyrusių žaidėjų, tiek ir gabaus jaunimo. Silpnųjų savybių atskleisti nenorėčiau, jog jomis nepasinaudotų mūsų varžovai.“

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką