„Lyon“ paskutinės minutės įvarčiu parklupdė be Neymaro žaidusį PSG klubą

Prancūzijos futbolo pirmenybėse pralaimėjimą patyrė lyderis – „Paris Saint-Germain“ klubas. Paryžiečiai išvykoje 1:2 nusileido „Lyon“ ekipai.
„Lyon“ futbolininkai
„Lyon“ futbolininkai / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Jau 2-ą minutę Nabilas Fekiras puikiu baudos smūgiu išvedė šeimininkus į priekį.

Prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą Layvinas Kurzawa išlygino rezultatą, tačiau pergalę „Lyon“ klubui atnešė tolimas Memphio Depay'us šūvis paskutinę mačo minutę.

PSG šiose rungtynėse žaidė be Neymaro, o dar pirmajame kėlinyje traumą patyrė Kylianas Mbappe.

Maža to, nuo 57-os minutės svečiai liko be Dani Alveso, kuriam už pražangą buvo parodyta raudona kortelė.

Tai antras PSG pralaimėjimas čempionate. Nepaisant to, PSG su 56 taškais lieka vienvaldžiu lyderiu, „Lyon“ lenkdamas 8 taškais.

Kitose sekmadienio rungtynėse „Monaco“ 3:1 įveikė „Metz“ vienuolikę, o „Nice“ ekipa 1:0 palaužė „Saint-Etienne“.

Vasarinių padangų sezonas: kur rasti geriausią kainos ir kokybės santykį?
Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai