M.Balotelli įvartį namie pelnė po 4 metų pertraukos, laimėjo „Napoli“ ir „AS Roma“

Italijos „Serie A“ čempionate Mario Balotelli pastangų „Brescia“ klubui neužteko – 1:2 teko pripažinti „Napoli“ futbolininkų pranašumą.
Mario Balotelli
Mario Balotelli / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Aikštės šeimininkus į priekį 13 minutę išvedė Driesas Mertensas, o ketvirtą pridėtinę pirmojo kėlinio minutę persvarą padvigubino Konstantinos Manolas.

Rezultatą 67 minutę sušvelnino charizmatiškasis Mario Balotelli, tačiau antrojo įvarčio „Brescia“ klubas neįmušė.

Beje, italas „Serie A“ čempionate įvartį pelnė po ilgesnės nei keturių metų pertraukos – pasižymėti Italijoje puolėjui nebuvo pavykę 1468 dienas.

Kitame šeštojo turo mače pergalę prieš „Lecce“ minimaliu skirtumu 1:0 iškovojo „AS Roma“.

Vienintelį įvartį sostinės futbolininkams pelnė Edinas Džeko (56 min.).

„Napoli“ šiuo metu užima ketvirtąją vietą (12 tšk.), o tašku mažiau turinti „AS Roma“ – penktąją.