M.Čepas: „Į „Riterių“ agresyvumą atsakydavome tik apeliuodami į teisėją“

„Riteriams“ šiauliečiai šį sezoną dar nebuvo pralaimėję ir per trejas tarpusavio rungtynes „Optibet A lygoje“ buvo pelnę 7 taškus. Vis dėlto šeštadienį LFF stadione Mindaugo Čepo auklėtiniai prošvaisčių laimėti nematė – „Riteriai“ laimėjo užtikrintai 3:1.
Mindaugas Čepas
Mindaugas Čepas / Youtube stopkadras

„Šiaulių“ treneris pripažino, kad „Šiauliai“ varžovui šįkart neprilygo.

„Reikia pasveikinti „Riterius“ su pelnyta pergale. Mūsų žaidimas pirmajame kėlinyje buvo ypač blankus – tiek gynyboje, tiek atakoje“, – kalbėjo M.Čepas.

„Suteikdavome per daug laisvės „Riteriams„ praradę kamuolius – nespėdavome persigrupuoti iš atakos į gynybą, ir jie labai greitai surasdavo laisvas erdves, kuriomis pasinaudodavo.

Patys mes labai sunkiai įsivažiavome į žaidimą. „Riterių“ agresyvumas buvo didesnis – eina į dvikovas, o mes neatsakome. Atsakome tik apeliuodami į teisėją. Reikia pripažinti, kad „Riteriai“ buvo labiau verti tos pergalės ir ją iškovojo“.

„Riterių“ strategas Pablo Villaras sakė, kad jo komanda tris taškus gali išpešti iš bet kurios A lygos vienuolikės, ir apgailestavo, kad komandą stabdo traumos.

Šįkart treneris nebuvo patenkintas tik rungtynių pabaiga.

„Komandos dvasia buvo nepriekaištinga. Super, kaip jie kovėsi aikštėje“, – žaidėjams dėkojo ispanų specialistas.

„Pirmą kėlinį žaidėme labai rimtai nusiteikę, nes žinojome, kad rungtynės nebus lengvos. Išsiveržėme į priekį 2:0, todėl per pertrauką akcentavome gynybą, nes, žinojome, „Šiauliai“ atakose dabar bus agresyvesni.

Bet norėjome ir trečio įvarčio, kuris „uždarytų„ rungtynes, ką ir padarėme. Vis dėlto keitimai kiek išbalansavo komandą, paskutinės 20 minučių mums nebuvo geros, bet bendras rezultatas puikus“.