15min be reklamos
2022 11 27, 12:30

M.Kuklys atšovė V.Venslovaitienei: „Aš nieko nešmeižiau ir nesiruošiu baigti karjeros“

Su Vilniaus „Žalgiriu“ ypač mįslingomis aplinkybėmis atsisveikinęs Mantas Kuklys nusprendė netylėti ir atsakė į klubo vadovės Vilmos Venslovaitienės komentarus „Skrieja kamuolys“ laidoje.
Mantas Kuklys
Mantas Kuklys / Elvio Žaldario/fkzalgiris.lt nuotr.

„Niekada neleisiu savęs vadinti melagiu ir šmeižiku, ypač kai niekada to nedariau. <...> Dar kartą sakau, niekada nieko nešmeižiau, ypač žmogaus, kurį futbolo pasaulyje laikiau savo mama.

Klubui istorinę dieną tinklaraštis Vienuolika teigė: „Mūsų duomenimis, Kuklys iš Konferencijų lygos buvo atkabintas dėl rungtynių su Ludogorets pratęsimo metu užsidirbto vienuolikos metrų baudinio. Baudinio, dėl kurio legitimumo iki šiol kyla klausimų.“

Bet šitą informaciją jie gavo tikrai ne iš manęs. Po pasirodžiusio podkasto jie tai patvirtino: „Tačiau informaciją apie neregistravimo priežastis gavome ne iš Manto, tad Vilmos metami kaltinimai žaidėjo atžvilgiu yra neteisingi ir nepagrįsti, o tebesitęsiantis klubo legendos vardo purvinimas – nesolidus. Kuklys neprisidėjo prie to, kad mūsų nuomonė būtų publikuota, todėl nei apie žaidėjo šmeižtą, nei apie melą čia kalbėti nederėtų.“

Dar kartelį pasikartosiu – aš nieko nešmeižiau nei viešai, nei neviešai, nei Vilmos, nei komandos.

Beje, aš dar nesiruošiu baigti karjeros. O kai ją baigsiu, tai tikrai būsiu su garbinga ir švaria sąžine“, – feisbuke rašė M.Kuklys.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką