M.Salah šou Čempionų lygoje – „Liverpool“ traiškė prabudusią „Roma“ ekipą

Lietus plovė „Anfield“ stadioną, kol Mohamedas Salah plakė savo buvusią ekipą Čempionų lygos pusfinalyje. „Liverpool“ pirmosiose rungtynėse namuose šventė įspūdingą pergalę 5:2 prieš „Roma“ futbolininkus. Egipto karaliumi vadinamas M.Salah įmušė du įvarčius ir atliko du rezultatyvius perdavimus, tačiau paskutinių 10 minučių šturmas išsaugojo italų viltį.
„Liverpool“ – „Roma“
„Liverpool“ – „Roma“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Liverpool“ – „Roma“ 5:2

Pirmuosius du įvarčius į „Roma“ ekipos vartus mušė buvęs žaidėjas Mohamedas Salah (36 ir 45 min), kuris šį sezoną Čempionų lygoje jau įmušė 10 įvarčių. Egiptietis netrukus nepagailėjo ir rezultatyvių perdavimų komandos draugams Roberto Firmino ir Sadio Mane.

69-ąją dublį įsirašė ir R.Firmino, kuris galva nukreipė kamuolį į vartus po Jameso Milnerio pakelto kampinio. 71-ąją minutę Jurgenas Kloppas pasodino rungtynių didvyrį M.Salah.

Tačiau „Roma“ nebuvo linkusi pasiduoti. Paskutinių 10 minučių šturmas davė apčiuopiamų rezultatų.

81-ąją minutę Edinas Džeko sušvelnino rezultatą, sulaukęs Radja Nainggolano perdavimo visai šalia vartų.

Po keturių minučių J.Milneris sužaidė ranka baudos aikštelėje ir teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį. Jį realizavo Diego Perotti.

„Roma“ prieš atsakomąsias rungtynes gegužės 2 dieną sustiprino savo šansus išsigelbėti namuose.

„Liverpool“ šį sezoną Čempionų lygoje žaidžia įspūdingai. J.Kloppo auklėtiniai nepralaimėjo nė vienos iš pastarųjų 14-os dvikovų ir yra vienintelė dar nepralaimėjusi turnyro ekipa.

Ir „Liverpool“, ir „Roma“ užima trečiąsias vietas atitinkamai Anglijos ir Italijos čempionatuose.

Kitame pusfinalyje susitinka Madrido „Real“ ir Miuncheno „Bayern“.

Rungtynių eiga

Antrasis kėlinys: „Liverpool“ – „Roma“ 5:2

90 min. „Roma“ išsaugojo intrigą šioje serijoje ir dar gali namuose pakovoti dėl vietos finale.

85 min. ĮVARTIS. J.Milneris sužaidė ranka baudos aikštelėje ir teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį. Jį realizavo Diego Perotti.

81 min. ĮVARTIS. Edinas Džeko sušvelnino rezultatą, sulaukęs Radja Nainggolano perdavimo visai šalia vartų.

74 min. Rungtynių didvyris M.Salah sėdo ant suolo. Jo sąskaitoje – du įvarčiai ir du rezultatyvūs perdavimai.

69 min. ĮVARTIS. Dar vienas R.Firmino tikslus smūgis. Brazilas po Jameso Milnerio pakelto kampinio galva nukreipė kamuolį į vartus.

61 min. ĮVARTIS. Prie vakarėlio prisijungė ir Roberto Firmino. Po M.Salah perdavimo jam beliko nukreipti kamuolį į tuščius vartus.

56 min. ĮVARTIS. Sadio Mane puikiai išnaudojo meistrišką M.Salah perdavimą ir triuškino Italijos ekipą.

Pirmasis kėlinys: „Liverpool“ – „Roma“ 2:0

45 min. ĮVARTIS. SALAH! M.Salah vėl sulaukė puikaus R.Firmino perdavimo ir perkėlė kamuolį per vartininką. Egiptietis nešvenčia įvarčių prieš buvusią komandą. Šį sezoną M.Salah jau įmušė 43 įvarčius vos per 47 rungtynes, 10 iš jų – Čempionų lygoje.

36 min. ĮVARTIS. Mohamedas Salah toliau kuria stebuklus. Egiptietis įspūdingu smūgiu išvedė „Liverpool“ į priekį. Puolėjas sulaukė R.Firmino perdavimo ir smūgiavo į viršutinį tolimąjį vartų kampą, nepalikdamas jokių šansų Alissonui.

18 min. Liverpulio ekipa neteko traumą patyrusio Alexo Oxlade-Chamberlaino. Jį pakeitė Georginio Wijnaldumas.

Startinės sudėtys:

„Liverpool“: Loris Karius, Trentas Alexanderis-Arnoldas, Dejanas Lovrenas, Virgilas Van Dijk, Andrew Robertsonas, Jordanas Hendersonas, Jamesas Milneris, Alexas Oxlade-Chamberlainas, Mohamedas Salah, Roberto Firmino, Sadio Mane.

„Roma“: Alissonas, Federico Fazio, Konstantinos Manolas, Juanas Jesusas, Alessandro Florenzi, Daniele De Rossi, Kevinas Strootmanas, Aleksandras Kolarovas, Cengizas Underis, Radja Nainggolanas, Edinas Džeko.